Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti elmennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elmennétek a pasihoz egy ilyen "meghívás" után?

Figyelt kérdés
A srácnak koncertje lesz a zenekarával egy olyan városban, ahonnan én 150 km-re lakom (a srác abban a városban lakik). Interneten levelezve kommunikáltunk. Közölte velem, hogy két nap múlva az x nevű helyen játszanak majd. Majd kérdeztem valamit, de arra nem válaszolt. Helyette odavetette: "Most már azért találkoznék Veled! Élőben…" Kérdeztem, hogy ez mit jelent, semmi válasz… De azért közben feltöltött egy képet abból a kocsmából (pont onnan írogatott), és válaszolt a kép alatt a kommentekre. Másnap még megjegyeztem, hogy elég jó helynek tűnik ez az x kocsma, mire ő:"ja, jó hely! Ott zenélünk pénteken! " Ezután pedig megint csak hallgatás… Ezután tényleg oda kéne nekem mennem?? Mert én azt, hiszem, hogy biztosra veszi, hogy ott leszek, de hát ez így nagyon abszurd :S Nem kellett volna legalább megkérdeznie, hogy egyáltalán el tudnék-e menni?

2014. dec. 10. 17:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Ne menj el!

Fiú vagyok remélem nem haragszol, hogy válaszoltam...

2014. dec. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy… Ugye te sem így hívnál randira egy lányt?
2014. dec. 10. 17:27
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azt akarja, hogy kifejezetten TE menj el, csak jöjjön valaki, hogy legyen közönség. Legalábbis nekem úgy hangzik, hogy egyáltalán nem érdekled.
2014. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
hát én a helyedben nem mennék, ne ugráltasson már. meg mi az hogy nem válaszol arra amit kérdezel...
2014. dec. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj el, nem hívott meg. Majd ha megírja, hogy szívesen látna ott.

A végén meg rádsüti, hogy futsz utána és nem tudod majd magadról lemosni. Bocsi, de a hagyományos nőtípust képviselem, kezdeményezzen ő, ha akar tőled valamit.

2014. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Első vagyok.

Ha én akarnék találkozni egy lánnyal nem utaztatnám 150 km-t.

2014. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"A végén meg rádsüti, hogy futsz utána és nem tudod majd magadról lemosni." Igen szerintem pont ezt szeretné láttatni a haveroknak, hogy én mekkora rajongója vagyok…Egyszer már mutogatni akart szkájpon is nekik, miközben ők kocsmáztak én meg otthon voltam, de mondtam, hogy nincs szkájpom… és ilyet írt, hogy "amúgy bírnak a barátaim" :) Nem tudom, mit mondhatott rólam.

Hát ha férfi lennék, én se rendelnék magamhoz senkit 150 km-ről…max udvariasan érdeklődnék, hogy esetleg eljönne-e.

2014. dec. 10. 17:41
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy igazi gyökér valószínűleg egy utolsó lúzer garázszenekarból amit a Lali alapított a Rütyővel 1 sör mellett valami olcsó kocsmában. Szóval ócska zene béna társasággal. Szerintem kihagyhatatlan.:)
2014. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok

Így már biztos, hogy hátsó szándékai vannak. Szerintem szándékosan fogalmaz így, és azért nem válaszol a kérdéseidre, hogy ha megjelensz és kétségbe akarod vonni, hogy futsz utána, akkor bizonyítékként előhúzhassa ütőkártyaként a kommenteket, amiben nem volt meghívás szó szerint.

Valószínűleg menőzni akar a haverok előtt mennyire ász pasi ő.

Szerintem hanyagold a srácot.

2014. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 poiu ***** válasza:
Kevés az info. Amúgy kinek nincsenek "hátsó szándékai",
2014. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!