Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha elutasítunk titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha elutasítunk titeket miért kell durván reagálni?

Figyelt kérdés
Akárhányszor elutasítok egy randit, mert kapcsolatban vagyok, a legtöbb fiú elég durva dolgokat vág hozzám. Sokszor kívánják a halálomat vagy hasonló dolgokat, csak nagyon ritkán tudok normálisan beszélőviszonyban maradni az illetővel.

2014. nov. 29. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Lányok, ha kiírtok egy kib..szott kérdést, miért kell általánosítani?
2014. nov. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom vannak kivételek, de az esetek 90%-ában ez van.
2014. nov. 29. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:
El tudom magyarázni, ha valamikor ráérsz meginni egy kávét! :)
2014. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak azért vannak felhúzva, mert nem elégítetted ki a fizikai igényeiket. Slusszpássz. A maradék 10%-ot meg a kutya se veszi észre.
2014. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki az ilyesmire durván reagál,az alapból bunkó.Nem is kell vele foglalkozni innentől.

Velem akkor is durva volt egy illető,amikor akartam tőle valamit,mivel már előtte történtek köztünk dolgok.Ma már érzem én,hogy annyira nem is az én hibám volt ez,hanem annak a számlájára írható,hogy paraszt.Ezt most csak példaként hoztam fel,hogy ne te emészd magad emiatt!

2014. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert sérti a férfiegójukat.

Mi az, hogy egy puncinak véleménye van? Mi az, hogy egy punci nem akar Engem?! Mi az, hogy egy csicsa, konyhába való Punci, Nemet mondd Nekem, a Teremtés Csúcsának?

Nagyjával ez van, kedvesem. Így vannak nevelve. És sokan így annak nevelve. Üdv a patriarchátusban.

2014. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez van,ilyenkor előjön belőlünk a vadember
2014. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!