Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit reagálni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit reagálni egy csókra, szájra puszira ilyen esetben az osztálytársnőm?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársammal egész jóban vagyunk, sokat dumálunk, nevetgélünk, s járunk is együtt szórakozni, de semmi komolyabb nem történt még. 3 hete voltunk utoljára egy közös buliban, ahol egész jót mulattunk az este, s többet kezdtem érezni iránta, mint barát (már ha van fiú-lány barátság).


Szerintetek következő ilyen alkalomkor egy szájra puszira, vagy csókra mit reagálna? Vagy mi tévő legyek, hogy tudtára adjam, belezúgtam?


Nagy ökörséget nem akarok, hogy aztán a barátságunk rovására menjen az egész.


F/L 18


2014. júl. 10. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
véletlen szájra puszik már pedig vannak :c
2014. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy elmenne-e veled vacsorázni vagy meginni valamit. És vezesd rá, hogy ez egy randi lenne. Bár az együtt szórakozni járás is ilyesmi, de talán azt már megszokta, így ha valami újjal állnál elő talán leesne neki a tantusz. Vagy, ha nem akkor esetleg mondd meg neki vagy kapd le ahogy írtad :)
2014. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, ezt hogy érted? :)
2014. júl. 10. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak lazán, természetesen érintsd meg őt többször dumálás közben. Csak ne lógj a nyakán... néha ott vagy, kicsit húzod az agyát, beszéd közben megérinted a vállát vagy ilyesmi, fontos, hogy ne legyen fapofád. Aztán hátra arc, menj máshova, hogy hagyj neki levegőt, időt, gondolatokat... ezzel legalább valamennyi vonzalmat generálhatsz, ha jól, természetesen és magabiztosan csinálod. Ha nincs vonzalom baromi mérges lesz egy szájra puszitól. És a vonzalom nem az, hogy rád nevet... 24F
2014. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova. Kérdezd meg lenne-e kedve most csak kettesben lenni veled esetleg egy kávé vagy fagyi.:D

Másképp fog veled viselkedni ha csak kettesben vagytok hidd el és akkor te is észre fogod venni hogy csak barátilag kedvel vagy esetleg többet érez. Ha látod hogy zavarban van, folyton babrál valamivel és folyamatosan vigyorog akkor lehet hogy tetszel neki.

Szerintem rossz ötlet egyből egy szájrapuszival kezdeni. 1-2x találkozz vele kettesben és amikor puszival köszöntök el csak a szája szélére adj.;) Megfogja őrjíteni:D

Sok sikert.

2014. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Teljesen bele zúgtam szerintem, pár napja nem találkoztam vele, de már rendesen hiányzik... :)
2014. júl. 12. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!