Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy olyan fiú aki szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Egy olyan fiú aki szeret ölelkezni az könnyebben szerelembe is esik, nem?

Figyelt kérdés

Nem csak az ölelkezés, hanem meg amúgy is érzelmesebb. Akkor könnyebben is lehet szerelmes, nem? Vagy ennek semmi köze ahhoz? 16 évesek vagyunk.

Légyszí legyetek kíméletesek a válaszokkal


2010. jan. 28. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennek semmi köze hozzá.
2010. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlen, dehát én nem vagyok ilyen, szóval pontosan nem tudhatom..
2010. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Az az ember, aki szereti megölelni a másikat, tényleg érzelmesebb, és ha érzelmesebb akkor könnyebben beleszeret 1 szintén érzelmesebb lányba.

Én is ilyen vagyok, de szerintem pont azilyen srácok nem kellenek senkinek.


17/F

2010. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaza... :S
2010. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát nekem "kell" ez a srác :D
2010. jan. 28. 19:55
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
dehogynem kellünk mi is a csajoknak, ha meg nem akkor bbrutálisan nagy dolgot hagynak ki az életükből ha nincsen 1 érzelmes barátja
2010. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hol lax?
2010. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Budapesten. Miért? :D
2010. jan. 28. 20:31
 9/15 anonim ***** válasza:

kedves 19:28 :) nekem is ilyen barátom van és sokáig vártam h találkozzak egy ilyen fiúval :) szóval igenis kellenek az ilyen fiúk:)

17/L

2010. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

19.48! hasonlóan az előttem szólóhoz,nekem is ilyen barátom van már 3éve ,és örültem h találtam egy ilyet végre.:)és meg is becsülöm mert hűséges és a tenyerén hordoz,de ez kölcsönös,lehet nehéz elhinni a mai világban,de úgy vagyok vele, hogy 1jó f*sz se ér annyit h ekkora fájdalmat okozzak neki!volt már menő,csajok kedvence pasim,aki hát mi mást csinált mint csajozott,megcsalt,de ő meg ugyanezt kapta vissza mielőtt kidobtam.. azokból köszönöm de többet nem kérek..

22L

2010. jan. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!