Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért teszi ezt velem? XS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem? XS

Figyelt kérdés

Régóta tetszik egy fiú, akit csupán látásból ismerek, egy középiskolába járunk. Sokszor szoktunk egymásra mosolyogni, és felváltva nézni egymást (gondolom értitek :D). Szinte minden találkozásunk feldobta a napomat, bár még nem beszélgettünk, de egy ideje meg voltam győződve, hogy itt lesz erre az alkalom.

A sulinkban rendezik meg a szalagavatói bált, és úgy gondoltam, hogy ott részletes(ebb)en is megismerhetnénk egymást. Azonban úgy egy hete teljesen megváltozott a viselkedése. Már nem szemezik velem, nem mosolyog rám, és ha azt gondoljátok, hogy ez amiatt van, mert közben lett barátnője, akkor ez így nem teljesen igaz, ugyanis

állítólag nincsen, bár én is felvetettem magamnak az ügyet.

Miért ez a "nagy" változás? Régebben olyan jó volt még csak rámosolyogni is, bizakodtam, hogy a bulin még szorosabb ismertséget kötünk, de már abban is kételkedem, hogy egyáltalán össze akar velem ismerkedni.

Lehet, hogy nektek pitiáner ügy, de nekem fontos- már csak két nap, és bál.

Fiúk, ti miért viselked(né)tek így egy lánnyal? Mit éreztek ilyenkor? Lányok, volt már hasonló szituációban részetek? Légyszi válaszoljatok! köszy! :S :) ß


2010. jan. 27. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem túl sok időt elpazaroltál, lassan végeztek, aztán megy mindenki amerre lát, mi értelme mostmár összejönni ennyi idő semmittevés után?
2010. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, és is filóztam ezen, mert szerettem volna beszélni vele a bálról, de aztán előjött belőlem a "nem mersz", és azt hiszem, hogy eluralkodott rajtam. Nem akartam megszólítani, elég nyílt voltam vele, megadtam az alkalmat/lehetőséget a beszélgetésre, azt gondoltam, ha tetszem neki, majd megpróbál velem kapcsolatot létesíteni... Ha akart volna, iwiw-en fent van az msn-em is, felvehetett volna, stb... Szóval nem értem az egészet. :S
2010. jan. 27. 13:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Fiúként...


1. Tetszettél neki de már nem vonzod, aminek szintén több oka is lehet


2. Hallott rólad valamit ami miatt megváltoztak az érzései...


3. Egy töketlen pali, aki nem mert kezdeményezni és mivel arra várt, hogy majd kényelmesen kivárja míg a lány lép....csalódott


De csatlakozva az előttem szólóhoz, előre nézz ne hátra, szóval messze ne törj össze a dologtól. Ha neked van iderakva a srác akkor úgyis összejön, ha meg nem akkor nem kár érte.

2010. jan. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszy! :)

Furcsa, de azt hiszem, hogy ez a megoldás...Mármint, úgysem hiszem, hogy lépni fog. Arra gondoltam, hogy megadom neki az "esélyt" a bálon, hiszen akkor úgyis oldottabb állapotban leszünk (remélem), de ha már ott sem lép, akkor valóban nem vagyok neki "elég jó... XD"

Amúgy nem tudom, mi taszíthatta bennem.... És igazából már szeretnék a dolgok végére járni, mert unom, hogy egy fiú miatt, aki nem hajlandó lépni, lekötöm magam, rá várok, pedig igencsak bejön, és nekem különösebb "gondom" nincs is vele... De ha nem jövök be neki, adja tisztán érthetővé, vagyis akkor ezekkel a dolgokkal arra akar utalni, nem? :)

Légyszi írjatok még vélemény(eke)t!!!!!! Pux

2010. jan. 27. 13:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem már magad is tudod a választ...olyan szekér után...esetedben olyan szekér amire nem akarnak felugrani, pedig hülye ha nem teszi...szépen továbbgördül az úton.
2010. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mit kéne tennem, de nem akarom elhinni...

Nem akarok lemondani róla, hát nem azt mondom, hogy szeretem, az korai lenne, de eléggé bejön. Ő nem az a fajta "helyi menő csávó", akiért minden lány bomol... Kedves, természetes, jó a humora, sokat nevet, stb.. Legalábbis ezeket szűrtem le.

Nem akarom feladni a dolgot, nem akarok lemondani róla, de kezdek "meggyengülni". Unom a várakozást, nincs semmi értelme, hisz úgy sem fog lépni!

Nem értem, olyan szépnek indult, most meg... Furcsa, hogy úgy lett vége, hogy nincs is eleje. (Szerintem ezt is értitek.) Nem vagyok kétségbeesve, de szinte biztos voltam benne, hogy lesz valami köztünk, most pedig ennyi?! :S :'(

2010. jan. 27. 14:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem vagy túl szép és erre most jött rá?
2010. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

?

Szerinted ez normális válasz? :)

Persze, hónapokig szemezgetünk, mosolygunk egymásra, méregetjük a másikat, és most jön rá, hogy "nem vagyok szép".

Amúgy a természetes lányok közé tartozom, nem tudom, ez mit jelent neked, de ezek után le ne írd! :)

2010. jan. 27. 15:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet észrevette, hogy túl kicsik a melleid, nem?
2010. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elmebeteg...
2010. jan. 28. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!