Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mire jó neki, hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mire jó neki, hogy ezt teszi velem?

Figyelt kérdés

Barátom egész héten olyan fura volt,erre ma rámír facebook-on hogy leszek msn-en?felmentem msn-re kérdezett pár dolgot tőlem .Erre azt mondta,hogy volt egy extrém beszélgetése.. bemásolta és oda fűzte mellé "Csak annyi a lényeg hogy ő is szerelmes belém :-O :D" én meg visszaírtam erre azt,hogy "te meg belé..." és akkor azzal akar engem hülyére venni,hogy azt mondja "hát azért nem olyan érzés , vagyis én nem tudom"


Mi jó ebben neki?


2011. ápr. 15. 21:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
szerintem hülyíteni akar.. már megszoktam. mások azt mondták,hogy csak féltékennyé akar tenni -.-" szerintetek?
2011. ápr. 15. 21:34
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, egyszerűen csak nem zárt osztályra valóakkal kéne kapcsolatot kialakítanod!
2011. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Úristen...Ekkora bunkóságot.. Szakíts vele...

Ha nekem ilyet mondana a barátom...szerintem hagyd őt francba...

2011. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
már sejtettem h ennek régen vége.. köszi :D a válaszokat
2011. ápr. 15. 21:41
 5/12 szamóca. ***** válasza:
100%
valószínű vagy őszinte akart lenni, vagy azt akarta hogy te szakíts vele.
2011. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
dobtam :)
2011. ápr. 15. 21:46
 7/12 anonim ***** válasza:
és mit szólt ehhez h dobtad?
2011. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Dobtad? Legalább annyira bunkóság üzenetben dobni valakit.

"Csak annyi a lényeg hogy ő is szerelmes belém :-O :D" Ez érdekes. Ezt csak megszokásból csinálod, vagy tényleg vicces, hogy :D-t írsz oda?

Amúgy jól tetted, hogy szakítottál vele.

2011. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

azt mondta "Szépen megakartam fogalmazni csak nem mertem vagyis nem tudtam hogy hogy mondjam el :S :)"


na mind 1 távolság ára :D de ez van :) már jól bírom a fájdalmat :D azért köszi szépen a válaszokat. ő meg legyen boldog azt cső XD

2011. ápr. 15. 21:56
 10/12 A kérdező kommentje:
a szerelmes belém mondat mellé ő irta ":D" de én én már csak nevetni tudok ezen szvl ..:D
2011. ápr. 15. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!