Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés

2009. novembere óta tetszett egy srác egészen most az év elejéig. Aztán összejöttem a párommal, és úgy érzem Ő a lelki társam,és mindenhogy kívánom őt.

Erre a srác,aki eddig tetszett közölte,hogy azóta tetszem neki,amióta ismer, és,hogy ráérek e a hétvégén,hogy elmenjünk kávézni,vagy ilyesmi.

Ezt miért nem tudta előbb közölni?

Most én érzem magam kellemetlenül,de ugye nem nekem kell?!


2011. febr. 21. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Miért érzed Magad kellemetlenül,ha megtaláltad a lelki társad?Itt egy kis zavart érzet...szerintem Te is...nem,nem kell kellemetlenül érezned Magad,annak a másik fiúnak nem tartozol semmivel...:)

2011. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
én a helyedbe elküldeném melegebb éghajlata persze szépen hisz ha jelenleg kapcsolatban vagy és minden ok mért rontanád el egy olyannal ami talán nem is biztos hamarabb kellet volna gondolkodnia EZT BEBUKTA...
2011. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jav.:nem "érzet" , hanem "érzek" ...bocsánat.
2011. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, TE miért nem közölted vele? Vagy legalább flörtöltél volna egyet? A kellemetlen érzéshez meg nem kell ok, nem jött össze és kész.
2011. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali!


Nem tudom, milyen a srác személyisége, hányévesek vagytok (ő is, "lelkitársad" is, te is) és mennyire érettek egy párkapcsolatra, de azt könnyen el tudom képzelni, hogy félénk volt, és csak akkor vett erőt magán minden mindegy alapon felvállalta. Elég régóta foglalkozom kényes természetű intim kérdésekkel, problémákkal, és a tapasztalataim alapján bizton állít6om: Van úgy, hogy az önfelvállaláshoz, (legyen az bármily kényes téma) idő kell, nem is kevés, akár évek is eltel7nek, mire az érzésből elhatározás, végül tett lesz.


És mit értesz azon, hogy "lelkitársad" alatt? Ezt kifejtenéd bővebben is, csak, hogy ne értsük félre egymást...?


Üdv: EE

2011. febr. 22. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!