Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne ezt romantikusa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt romantikusan kivitelezni?

Figyelt kérdés

Páromnak lesz születésnapja és tudom hogy régóta szeretne egy műanyag popcorn tartót, mert nagyon király. Viszont ugye ezt így odaadni csak simán elég béna, gondoltam hogy otthon filmet nézünk és akkor abban csinálom meg a popcornt, meg oké sütök neki sütit vagy tortát meg iszogatunk bort vagy pezsgőt. De ezt így én kevésnek érzem. Valakinek van még ilyen mozis hangulathoz ötlete? Vagy valami apró ajándék amit elrejthetek mondjuk a popcornos tál aljára?! :D


Apró ajándékhoz érdeklődési kör: filmek, filmezés, írás, művészetek.



2014. nov. 4. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Óvszert a tál aljára, érteni fogja a célzást.
2014. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fő az érett gondolkodás! ha már a páromnak nevezem akkor nem kellenek (főleg nem idióta és szánalmas) jelzések ha szexet akarok
2014. nov. 4. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:

A műanyag tartót lehetne személyre szabni? Kedvenc filmről kép rá vagy közös kép, ha bírja az ilyen "nyálas" dolgokat. Vagy akár tálcát csináltatni szintén egy jó képpel.

Ezen kívül meg te ismered, bármit rátehetsz a tálcára, aminek örülne (jó, egy elefántot mondjuk nehezen, de érted :D).

2014. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És ez miért kevés?


Az érték a fontos, vagy hogy együtt vagytok, vacsit csinálsz neki, és azt kapja, amit szeretne? ;)


Szerintem egy vacsi, torta, bor, és ez a popcorntartó bőven elég... akár simán odaadva, becsomagolva is...


Milyen romantikát akarsz ebbe belecsempészni? Lealább a srác értékeli a romantikus dolgokat, vagy csak neked fontos? A te születésnapod lesz, vagy az övé? ;)

2014. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értékeli a romantikus dolgokat, sőt nem gondoltam hogy létezik még ilyen romantikus srác! :)

Szóval ezért szeretném az egészet ilyen hangulatban, mert akármit kapok én is az is kreatív és romantikus.

2014. nov. 4. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!