Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek is nehezebben ment a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is nehezebben ment a második randi, mint az első?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy pasival, tök jól elvoltunk beszélgettünk minden féléről. A második találkozón viszont teljesen úgy éreztem, hogy mi már mindent átrágtunk, tehát nincs mit mondanom. Ő próbálkozott, beszélt sokat én viszont max reflektálni tudtam...
2014. nov. 1. 17:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Miről kellene szóljon a második randi? Elhívott ennek ellenére, de félek, megint ez fog megismétlődni.
2014. nov. 1. 17:32
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kicsit hasonló esetem, bár nem a beszéd hiánya volt a probléma. Beszéljétek meg, hova mentek, mit csináltok, stb., ami mindkettőtöknek és a kapcsolatotoknak is jó!
2014. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs kémia, és te sem vagy egy észlény. Egy hétköznapi ember , két semmit mondó mondatról is órákat tud beszélgetni, ha van hozzá intelligenciája.
2014. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a saját tapasztalataim alapján abban látom a problémát, hogy csak minden olyan dolgot rágtatok át, amit gyakorlatilag bárkivel megosztanátok, de van egy rakat olyan amit elhallgat felszínes beszélgetésekben. Na ahhoz kell a mélyebb ismeret, bizalom, ilyenek.


Nem igazán tudom rendesen megfogalmazni, remélem értitek mit akarok kinyögni. :) Csináljatok olyan programot amihez kevesebbet lehet beszélni.

2014. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez személyiség és nem intelligencia kérdése -.- Egy művelt, okos ember is lehet gátlásos és feszenghet, leblokkolhat.
2014. nov. 1. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem tudok elképzelni idegesítőbb dolgot annál, amikor valaki órákig beszél a semmiről. :)
2014. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na ez meg a másik...Én olyan vagyok, hogy vagy értelmes dologról beszélek vagy pedig inkább befogom. Nem fogok elkezdeni arról beszélni, hogy mit ettem reggelire és mennyit...

A kínos csendnél az erőltetett beszélgetés, mikor azért beszélget két ember, hogy ne legyen csend...szerintem rosszabb.

2014. nov. 2. 11:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a második randi jelenség elég gyakori, pont azért, amit már említettek. Az első randi előtt készülsz, izgulsz, plusz sokszor alapinformációkat beszéltek meg egymásról. A második randira megnyugszol, már nem hajtod annyira a dolgot, de még nem ismered eléggé az illetőt ahhoz, hogy mélyebb dolgokat is megossz vele.

Szerintem ezt azzal lehet kivédeni, ha aktívan töltitek a randit, és nem mondjuk egy kávézóban, ahol nincs más lehetőségetek, mint beszélgetni.

Állatkert, koripálya, mozi, kiállítás - mind ad beszédtémát.

Nekem is volt olyan, hogy szombat este első randin tök jól elvoltunk, másnap pedig "muszájból" találkoztunk, mert eltettem neki az ipod-ját, és vissza kellett adnom - és, hát 2 órán keresztül sétáltunk a környéken kézen fogva vagy belekarolva, és kb 10 percenként szólaltunk csak meg. :D Viszont a 3. randi megint jó volt, pedig túrázni mentünk: mégis sikerült legyőzni a dolgot!

2014. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi :) Igen, tényleg az a probléma amit vázoltál. A 3. randi nekünk is jó volt már ismét :D:)
2014. nov. 2. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!