Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok első sorban 15-16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok első sorban 15-16 évesek mi véleményetek arról, hogy ha egy srácc első randira egy étterembe vinne titeket?

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát gazdag, elegáns ember
2014. okt. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
engem például a barátom legelőször elvitt cukrászdába forrócsokizni :) szerintem elsőre ne étterembe vidd hanem cukrászdába, mert mikor már együtt lesztek akkor sokkal nagyobb meglepi lesz neki ha akkor viszed L/16
2014. okt. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elegáns,és figyelmes srácra utal az elképzelés. Viszont attól függ hogy a lány milyen ha visszahúzódó,csendes típus akkor zavarba jönne egy ilyen helyzettől de ha egy elegenciát igénylő,felszabadultabb lányról van szó akkor ő jobban fogadná.

Bár én személyszerint ez második randiként tartanám tökéletesnek.

2014. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pizzéria bőven elég lenne,nem kell pucci étterem 15 évesen :)
2014. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én szerintem se kell éterembe vinned hidd el egy sokkal egyszerűbb helynek is pont annyira örülne én személy szerint az egész randin zavarba lennék és az árakat figyelném.
2014. okt. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!