Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajoknak sz bejön, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoknak sz bejön, ha ezt csinálom az első randin egy étterembe?

Figyelt kérdés
Elviszem egy elegáns étterembe. Mikor fizetek, akkor sok borravalót adok. Ha 10 ezer ft-ért ettünk, akkor egy 20 ezrest adok a pincérnek és csak annyit mondok neki, a többi aprót tedd el
2014. máj. 11. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem vinnék el egy csajt első randin egy étterembe, de te tudod.
2014. máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy baromnak fog nézni :D Ha ennyire van feleslegben pénzed, passzolhatsz nekem is kicsit :D
2014. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Legalábbis nekem nőként nem tetszene a dolog. Az, hogy meg kérkedsz a pénzzel, hogy megmutasd milyen kőgazdag legény vagy az nem csábító, hanem egyenesen taszító.


De hát mindenkinek más jön be.

2014. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan bejön, én még finganék is egy hangosat, a nyomaték kedvéért.
2014. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Add inkább nekem, őt pedig vidd el egy parkba. Sokkal romantikusabb :D
2014. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
inkább ne menj el étterembe:DD Nem ezzel ill. pénzzel lehet egy nőt meghódítani.Akit meg igen, az olyan is.
2014. máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én inkább furcsákat gondolnék rólad.


De ha gondolod, csináld, csak figyelj rá, hogy később is minden alkalommal legalább ennyit adj a pincérnek, nehogy egy 5 ezres borravaló után azt gondolja a lány, hogy milyen sóher lettél. :-)

2014. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem add neki oda a pénzed. Biztosan örülni fog neki. :D
2014. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Andrea Henrietta ***** válasza:
81%
Arra a 20 ezresre inkább vegyél neki virágot a következő 5 randin, szerintem jobban örülne neki és hízelgőbb is lenne. Borravalónak 3-5 ezer szerintem bőven elég/ akár még sok is. Bár persze függ attól, hogy hányévesek vagytok. De a számla dupláját adni borravalóként fölösleges és bunkón veheti ki magát.
2014. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon nem jönne be.


Pár hét múlva pedig ki fogod írni ide, hogy minden nő csak egy pénzéhes ringyó? :D

2014. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!