Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajoknak sz bejön, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoknak sz bejön, ha ezt csinálom az első randin egy étterembe?

Figyelt kérdés
Elviszem egy elegáns étterembe. Mikor fizetek, akkor sok borravalót adok. Ha 10 ezer ft-ért ettünk, akkor egy 20 ezrest adok a pincérnek és csak annyit mondok neki, a többi aprót tedd el
2014. máj. 11. 13:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

egyértelműen nem. és étterembe se vidd első randin, menjetek el sétálni, vagy üljetek be egy kávézóba és hívd meg egy teára, ha mindenképpen rá akarod költeni a pénzed. de ez a pénzzel való kérkedés nagyon gáz. nem valószínű, hogy túl sok jót gondolnék rólad és lenne 2. randi is.


borravalónak a fogyasztott cucc 20-30%-át illik adni, maximum. mondjuk én csóró gimnazistaként soha nem adok :D viszont azt sem várom el hogy más fizesse a kajámat-piámat. ha néha meghív a barátom, jól esik, de nem várom el. ha tudom hogy "fizetős" helyre megyek, van nálam annyi, hogy a saját részemet álljam és ez szerintem így normális.

2014. máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
15-17 %-ot szokás adni. Ha nagyon elegáns az étterem akkor mondjuk 20%-ot ,de első randira ne legyen annyira elegáns étterem. Mert akkor évfordulón hova viszed? Vagy olyanotok nem lesz?!
2014. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha a pénzeddel akarod lenyűgözni, akkor figyelj, hogy olyan csajt vigyél, aki a pénzre hajt, egyébként az ellenkező hatást fogod elérni vele.
2014. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!