Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lánynak elsőre nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak elsőre nem jöttem be, akkor sosem jövök majd be neki?

Figyelt kérdés
A lány az osztálytáram, és már biztosan tudom hogy nem jövök be neki, bár még nem is kezdtem "udvarolni" neki (Pl.: a közelében lenni, beszélgetni vele, stb.). És ha elsőre nem jöttem be neki akkor már sosem jövök be neki, vagy változhat a megítélése felőlem?

2013. aug. 31. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha hagyod, hogy megismerjen akkor azért van még rá esély.
2013. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 legly ***** válasza:
100%

van rá esélyed, nekem is így született a legelső kapcsolatom =)


Üdvözlettel

Legly

2013. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Változhat, de ha a stílusod miatt nem jössz be akkor nem hiszem, vagy nem ismert meg igazán.Ha a külsőd nem jön be neki a személyiséged még megfoghatja.
2013. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódjon, sokszor megváltozik az ember első megítélése.

Próbálja vele megismertetni önmagát és ne adja fel! Ha egyéb kérdése volna írja meg!

Dr. Kajtár Béla Szexuálpszichológus

2013. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Változhat de ez elég összetett. Ehhez neki vagy neked kell rengeteget változnod,méghozzá úgy,hogy mellette mégis önmagad maradj és ne egy erőltetett viselkedést/stílust vegyél fel az ő kedvéért,tehát ne miatta változz hanem magad miatt,mert csak ez "tartható".


Meg írtad,hogy nem is kezdtél udvarolgatni neki.. Honnan a fenéből gondolod akkor hogy nem jössz be neki már így?! Tudtommal nem az az alapvető "törvényszerűsége" a dolognak,hogy ő kezdjen el neked udvarolgatni,mert ha még lány lennél,azt úgy megérteném,hogy oké,a srác kb le sze sz_rja,de így... Tessék bebizonyítani,hogy tökös gyerek vagy és először csak laza haverkodásból megkörnyékezni,nem csak várni a sült galambot,hogy mikor repül be az ablakon.:) És ha ez nem működik még mindig van "B terv"...:D

2013. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 R.Lilla98 válasza:
Változhat, légy kitartó! :)
2013. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nos az én tapasztalatom, hogy hamarabb lesz ötösöd a lottón minthogy egy lány meggondolja magát ilyen téren. Nem egy tapasztalat után mondom ezt.
2013. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
előzőnek van totál igaza.
2013. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály: Ha egy csaj pattint akkor soha többé nem lesz esélyed, HA nem változol olyan irányban ami neki tetszik. Vagy kompenzálod az egészet sok sok sok, nagyon sok pénzzel.
2013. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

igen, ha nem jössz be neki, kalap kabát.


de: ha neked vki nem jön be, később be fog jönni? ugye nem?

2013. okt. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!