Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Ha egy lánynak elsőre nem jösz be, abból már semmi nem lesz ugye? Idők múlva se.

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De igen! Mondom mért. Én annak idején együtt dolgoztam egy fiúval vendéglátásban. Soha nem tetszett de elég jó haverok lettünk. Idővel azt vettem észre kezdem kedvelni utána meg, hogy hmm....nem is néz ki olyan rosszul. A szeretet által megtettszett. Össze is jöttem vele, nem volt gond soha, ágyban is mindig kívántam meg mindenképp vonzódtam hozzá.
2013. jan. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, általában ez a helyzet, de én tapasztaltam már a másik végét is a dolognak...:) Lány vagyok egyébként. Volt barátommal az elején csak haverok voltunk, mert én mondtam, hogy csak ezt szeretném. Ő mondta, hogy rendben, de továbbra is tartottuk a kapcsolatot... Soha nem csinált titkot belőle, hogy tetszem neki, de ettől függetlenül nem nyomult, stb. Mire végül összejöttünk, már fülig szerelmes voltam.:D
2013. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ellenpélda vagyok. A párom rögtön elkezdett udvarolni nekem, amikor megismert, de nekem nem tetszett. Aztán öt évre elváltak az útjaink, és amikor újra találkoztunk, mindketten annyit változtunk, hogy seperc alatt meghódított :)
2013. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szeirntem igen. Főleg sulis években ha egy későnérős stílustalan srác vagy, és késöbb kikúpálódsz, akkor simán lehet. Velem is így volt régen, ugynaz a lány aki előszőr húzta a száját később magától jött oda dícsérni, önzetlenül, és nagyon jól esett! Talán lehetett is volna köztünk valami, ha fejben nem lettek volna már akkor is önértékelési zavaraim.

Nőkkel is voltam már úgy,hogy régebben csak sokkal szűkebb kör tudott lekötni, ma már úgy vagyok vele,hogy a korosabb nők, kevésbé jótestű nők, duci nők is nagyon tudnak izgatni, sőt hajszín szerint is egyre többféle jön be. Ahogy telik az idő, sokkat változik a szexuális izlés, szélesebb lesz a repertoár. Biztos,hogy egy idő után sokmindnekinek bejöhetünk, akiknek azelőtt nem, mert még túl gyerek volt.

2013. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es: Szerintem csak lejjebb adtál az igényeidből (tudat alatt)... szimplán erről van szó!
2013. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem adtam lejjeb, mert aki lentebb ad, annak én úgy képzelem el,hogy egy nem ideál nőről az a véleménye,hogy háát, jó, jólesz ez nekem, végülis bejön, úgy ahogy....

De nekem egyre többféle jön be, és egyszerüen úgy görcsölök tőlük faroktájban,hogy az szinte nememberi! De egyetlen dolog van,amiből nem engedek, az a szép arc! Ha egy nőnek szép arca van, ami nekem tetszik,akkor igazából lehet akármilyen, akkor is be fog jönni. CSak idővel erre jöttem rá, ennyiről van szó. Ha lentebb adtam volna az igényemet, akkor meg arról volna szó,hogy egy pofára nekem nem tetsző lánnyal is beérném. Ilyenről szó nincs.

Csak be kell látni, az arcon dől el minden. A többi csak extra.

2013. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az öszes női hsz hazugság itt...


csak azt nem tudom kit akarnak becsapni: minket, v magukat?

2013. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így van. Én legalábbis sosem tapasztaltam az ellenkezőjét (lány vagyok).
2013. nov. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!