Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolhat most rólam ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat most rólam ez a férfi ha első éjszaka nem feküdtem le vele egyből?

Figyelt kérdés
Első randink volt, egész jól sikerült, beültünk pár helyre, iszogattunk, beszélgettünk. Mivel olyan városban élünk ahol hétköznap éjszaka éjfél körül bezár minden, ezért felvetette, hogy ugorjunk fel a lakására, megmutatja. Én belementem, persze miért ne, még nem volt kedvem hazamenni! Ahogy felértünk hülyéskedtünk, táncoltunk, majd nem sokára heves csókcsatába kezdtünk. Eléggé felizgattuk egymást, de én végül nem szerettem volna szexet, így csókokon és egy kis tipi tapin kívül nem történt semmi. Hamarosan távoztam. (Hazakísért). Mit gondoltok, jól cselekedtem, vagy ha már felmentem hozzá le kellett volna vele feküdnöm? Ti mit gondolnátok férfiak, ha ilyen helyzetbe lennétek?
2014. okt. 30. 22:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy le "kell" feküdni valakivel! Nincs olyan, hogy le "illik" feküdni. Azt csinálsz, amit akarsz. A pasik valamilyen okból szeretik, ha a csaj kéreti magát, mint vmi hercegkisasszony, szeretik, ha megjátssza a szende szüzet. Úgyhogy jól tetted...
2014. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!