Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolhat most rólam ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat most rólam ez a férfi ha első éjszaka nem feküdtem le vele egyből?

Figyelt kérdés
Első randink volt, egész jól sikerült, beültünk pár helyre, iszogattunk, beszélgettünk. Mivel olyan városban élünk ahol hétköznap éjszaka éjfél körül bezár minden, ezért felvetette, hogy ugorjunk fel a lakására, megmutatja. Én belementem, persze miért ne, még nem volt kedvem hazamenni! Ahogy felértünk hülyéskedtünk, táncoltunk, majd nem sokára heves csókcsatába kezdtünk. Eléggé felizgattuk egymást, de én végül nem szerettem volna szexet, így csókokon és egy kis tipi tapin kívül nem történt semmi. Hamarosan távoztam. (Hazakísért). Mit gondoltok, jól cselekedtem, vagy ha már felmentem hozzá le kellett volna vele feküdnöm? Ti mit gondolnátok férfiak, ha ilyen helyzetbe lennétek?
2014. okt. 30. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Kicsit csalódott lennék, de megérteném. Hány évesek vagytok?
2014. okt. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
illett volna legalabb lecumiznod
2014. okt. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
kellett volna? nincs ilyen. szerintem jól tetted. lesz még idő rá.
2014. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 RRR ***** válasza:
55%

jól

bár nem esett volna jól,hogy ott maradtam "felhúzva"

de ez csak jobban növelte volna a "kívánásodat"

2014. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Szerencsésebb lett volna, ha nem mész fel. Ha felhív a lakásába, akkor burkoltan azt jelzi, hogy le akar veled feküdni. Ha igent mondasz, akkor ő azt a burkolt kérdésre való igenlő válasznak veszi. Ha ezek után ott hagyod, az kínos lehet. Hogy hogyan kezeli, az már személyiségtől függ.


Legközelebb ne menj fel, ha nem akarsz lefeküdni vele!

2014. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én 20, ő 24 éves.
2014. okt. 30. 22:46
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
első randin idáig jutni? nem szarral gurigáztok
2014. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Minek elkapkodni? Azzal feküdj le, akibe szerelmes vagy, a többivel felesleges.
2014. okt. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 8/8


Így van. Csak akkor nem kell a brét feleslegesen ráncigálni.

2014. okt. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a lehető legjobban csináltad. Ez a viselkedés nekem nagyon bejönne. Nem szeretek könnyen megkapni dolgokat, azokat nem is értékelem igazán. :)


Többiek pedig, az csak a szegényes fantáziátokra vall hogy szexen kívül semmilyen más elfoglaltságot nem tudnátok kitalálni

2014. okt. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!