Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit írjak vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit írjak vissza erre? Elakadtam!?

Figyelt kérdés

Szóval iwiwen megtetszett egy srác, a barátnőm ismeri is, és bejelöltem, de csak ennyi, hogy hátha ír üzenetet...

Azt írta, hogy honnan ismerjük egymást, de nem jut eszembe semmi okos, amit erre írhatnék. Valami olyasmi kellene, amiből leesik neki, hogy tetszik nekem, de mégse ribancos...

Egyébként a barátnőm azért nem mutat be neki, mivel külföldön van most a srác, és már nagyon régen találkoztak...

Nagyon megköszönném, hogyha segítenétek!


2010. jan. 26. 10:22
 1/9 Rainmaker ***** válasza:
Hivatkozz a közös ismerősötökre:) Ha te is bejössz neki, nem nagyon fogja firtatni a dolgot:)
2010. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is valami ilyesmire gondoltam, barátnőm is mondta, hogy hivatkozzak rá nyugodtan, de nem tudom, hogy hogy kéne megfogalmazni, hogy ne legyen béna...Érted?

Amúgy már ez az egész helyzet olyan béna, 14évesnek érzem magam :D

2010. jan. 26. 10:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mi még nem ismerjük egymást, de van egy közös ismerősünk XY (barátnőd neve). XY már sokat mesélt rólad, így kíváncsi lettem rád, és igaza volt... Remélem közelebbről is megismerhetjük egymást :)


valami ilyesmit írj neki

amúgy hány éves vagy?

2010. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A barátnőm ismerősei között láttalak, és nem bírtam megállni, hogy bejelöljelek! Remélem visszaigazolsz, és majd megismerkedhetünk, ha újra itthon leszel! ( Na ez így jó??)
2010. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Írd azt, hogy "olyan ismerősnek tűntél, meg hát xy barátnőmet is ismered, azt hittem, találkoztunk már"

Ez olyan romantikus, mivel a nagy szerelmeknél úgy érzi az ember, hogy valahol már találkoztak ;)

2010. jan. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Phúú mind 3 ötlet olyan jó, hogy most valahogy a 3ból csinálok egyet :D

Nagyon nagyon köszönöm mindenkinek!!!

Jah és 19 vagyok :S Tudom gázos, de tényleg nagyon lefagytam :S:D

2010. jan. 26. 10:46
 7/9 anonim ***** válasza:
nem gáz, előfordul =D én is valami hasonlót tudok javasolni, mint az előttem szólók, hivatkozz ismerősödre, de vigyázz a 3 összegyúrására, mert elég ellentmondásosra sikeredhet =)
2010. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Végül is a 10:39es válasza lett, vagyis nagyon hasonló. Most már izgatottan várom, hogy visszaírjon :D

Köszi mindenkinek a válaszát!

2010. jan. 26. 11:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy sikerült? :)
2010. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!