Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ciki ha 16 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lola:) kérdése:

Szerintetek ciki ha 16 évesen még sosem randiztam?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akivel 15 évesen találkoztam. Később aztán akart velem találkozni. Nekem is tetszett és én is tetszettem neki. De a találkozóból nem lett semmi. Pár hónapra rá próbált egy másik srác találkozni velem, de egyáltalán nem volt az esetem. Három hétre rá (már 16 évesen) egy 19 éves srác írogatott velem, de én egy kicsit berezeltem, mert még az első csókon sem vagyok túl nem mertem rögtön egy ennyi idős sráccal találkozgatni. Nem vagyok az a tipikus csajos alkat, sportos, vékony és fiatalabbnak kinéző a koromnál.

Szerintetek ez nagyon ciki?



2014. okt. 29. 22:39
 1/5 Mellékhelység ***** válasza:

Bele nem halsz.

Akkor ciki ha hagyod hogy ciki legyen.

2014. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez, csak fiúban :)
2014. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 17 éves koromig nem randiztam.
2014. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szintúgy, 17 vagyok, barátnőm se volt, nem is randiztam még, de hívtam már randira több lányt is, de mind elutasított, lehet ez komplexust vált ki bennem, azért nem is vonzódnak hozzám a lányok. De szerintem ez abszolút nem ciki, sőt, inkább éretten menj el randira egy nálad idősebb fiúval akár, mint hogy meggondolatlanul mindenbe belemenj, és azután megbánd.
2014. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon csúnya vagy vagy nagyon csúnya vagy?
2014. okt. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!