Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 éve tetszik egy csaj asszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve tetszik egy csaj asszem szerelmes is vagyok belé . De nem tudom hogy szolitsam le?

Figyelt kérdés
Úgy kezdödött hogy egy busszal jártunk suliba reggelenként és majdnem hazafele is.DE EZ MÉG 2 ÉVE VOLT. REGGELENKÉNT MINDIG NAGYON MEGNÉZTEM MAGAMNAK :)és persze egy idő után észre is vette ,egyszer le is ült velem szembe a buszon (4-es ülést kell elképzelni)és tudtam hogy néz rám és ..háát rohadtul zavarba is jöttem .sztem látta is rajtam .de valahogy nem tom elfelejteni és nemtom hogy szólitsam le ...jah és gitározik a csaj:)S.O.S
2010. jan. 25. 22:00
1 2
 11/12 asmosys ***** válasza:

Mélylevegő, odamész és elmondod mit szeretnél. Kedvesen, picit sem tolakodóan. Kérj egy email címet esetleg próbálj neki adni. Ezt még elég könnyen megszerezhető. Mondd el bátran hogy annak ellenére mennyire vacak dolog buszon ismerkedni, és mivel jobbat nem ad a sors egyszerűen nem tehetsz mást, mert az az egyetlen egy százalék a sikerre most úgy érzed mindennél fontosabb.

Aztán leszállsz. Semmit sem veszthetsz, mert semmid sincs. Max megspórolsz rengeteg időt amit felesleges illúziók kergetésével töltesz. Ha pedig nyersz, bonthatod a pezsgőt. Bármelyik lány többre értékeli ezt mint egy szerencsétlen dumcsit a gitárokról, pláne hogy mindenki tudja mire akarsz kilyukadni. Utána rá fogsz jönni hogy nem is olyan nehéz ezt megtenni, és ha itt nem is hoz eredményt a következő tuti. :) Nekem szinte mindig bevált. Ötből négyszer :)

2010. jan. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
te sztán fura egy fazon lehetsz am eddig a legjobb ötlet ...de már beszéltem vele és nem is volt gázos spontán buszon .1,5 orás dugó volt és valahogy elkeztünk beszélgetni :)most már megvan ez msn-cime is .tervezem h elhivom valahova...am kössz minkinkinek..-dolce vita...--
2010. jan. 27. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!