Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz, hogy még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy még soha nem randiztam senkivel? 14/L

Figyelt kérdés
Úgyértve az osztályomban még senki nem ilyen ,,érett" de csomószor hallom más barátnőimtől, hogy most dobták ki az ötödik pasijukat, sőt a 12 éves öcsémnek már egy rakat barátnője volt. Az nagyon fura, hogy a mi sulinkban nem divat ez a járás dolog?

2014. okt. 26. 11:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem, dehogy gáz. :) Pont abban a korban vagy, amikor már randizhatnál, de ha még nem érzed hogy itt az ideje vagy nincs rá lehetőséged, akkor sem kell kétségbe esni. BŐVEN ráérsz. :) Mindenki más. :)


Én pont 14 évesen szerettem bele a férjembe (igen, azóta a férjem és szülők vagyunk :)), de a legjobb barátnőm például 20 éves volt, amikor megtalálta a párját. :) És (!) ugyanannyi idősek vagyunk. :)

2014. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

ők nem tudják mi a szerelem, csak azért csinálják ezt a "kapcsolat" dolgot mert nagyon fel akarnak nőni... egyáltalán nem gáz, és felesleges is érzelmek nélkül összejönni valakivel

majd ha találsz egy fiút akivel tetszetek egymásnak megpróbálhatjátok és ki tudja mi lesz belőle:)

2014. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha holnap véletlenül meghalsz akkor valóban elmondhatod, hogy egy fontos dolog maradt ki az életedből.
2014. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én se és 19 vagyok.Nem gáz.Bár ha követni akarod a hüle tömeget akkor az.
2014. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

NEM, nem gáz.

Mindenkit izgat a párkapcsolat. 5-6 évesek egymás haját húzkodják, igaz 30 évesek is, de más pozícióban...

Persze nem rossz dolog az, ha az ember tud beszélgetni másokkal, és ismerkedik. De ez nem jelenti azt, hogy egyből házasságot fognak kötni. Van, akit kevésbé izgat a szex fiatalként, van, akit nagyon. De ne legyen ebből szorongás. Nagyon sok időtök lesz még randizni. :)

2014. okt. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Jaguar_Warrior [link]

Már így dél körül osztod a hülyeséget, a közhelyeket és a rasszista megjegyzéseidet több kérdésnél. Nincs valami veled egykorúd, amivel játszhatnál?

2014. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én se


26F :(

2014. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Jesszus 14 vagy és még nem randiztál ? :O Sűllyedj el szégyenedben :D

A viccet félretéve ne foglalkoztasson ilyen kis pitiáner ügy:D

16 vagyok és még nem randiztam ,nem is csókolóztam ,de nem zavar ,mert a lényeg a tanulás és a jövőm építése :D

kitartás

2014. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!