Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megkérdem egy csajtól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérdem egy csajtól, hogy "van esélyem nálad?", az nagyon ciki?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Sztem azt érezni kell ill érezni lehet:) Ha szimpatikus vagy számára, akkor minden bizonnyal van esélyed nála.
2008. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld megismerni a leányzót minél jobban.Így kiismered a gesztusait és abból simán rá fogsz jönni a dolgokra
2008. aug. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Apró jelekből látható. Például ha kikerekedik a szeme, ha rád néz, az jó, de ha inkább hunyorít, akkor azt jelenti kopj le.
2008. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

MSN-en beszélünk szal szemből nehéz olvasni.

Amugy jól eltudunk csevegni állandóan nevet(smile).


Értem, hogy lehet, de tudni szeretném, mert nem szeretem a bizonytalanságot és ez megőrjít.


Hivtam egyébként talira, de unja jönni :S

Azt mondta majd máskor...

Lehet, hogy tul gyorsan akarom...?

2008. aug. 12. 10:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy még nem biztos magában vagy fél... tarts ki! Azután, ha végre sikerül találkoznotok, akkor a testbeszédéből tudni fogsz olvasni! Csak apró kis jelekből! Például, ha keresi a tekintetedet, ha szemben áll veled, és nincs keresztbe téve a karja, a lába, akkor az azt jelenti, hogy nyitott feléd.

Ha végképp nem akar veled találkozni a lány, akkor hagyd rá, és keress mást, nem éri meg egyhelyben leragadni, mert az élet túl rövid! :)

2008. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha máskor, akkor máskor taliztok, ne add fel! :) Amíg személyes találkozás nem volt, addig nem kérdeznék msn-en ilyet tőle, max. ha utána is bizonytalan vagy.

Keress jó programokat, vagy lehet, épp csak kötetlenül sétálni, beszélgetni lenne kedve.

2008. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Már taliztunk párszor, de nem kettesben voltunk. Nem netről ismertem meg szal...

Hát az az igazság, hogy nagyon belezúgtam.

2008. aug. 12. 11:43
 8/13 anonim ***** válasza:
szal ha belezúgtál...:)úgyis elfogsz mindent követni ,hogy a tiéd legyen..hallgass a szívedre az majd vinni fog:)
2008. aug. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az rendben van, de ha ő nem akar akkor megvan minden cseszve.

Aludni se tudok szal eléggé fájdalmas...

A legszarabb, hogy még nem nagyon volt komolyabb kapcsolatom.

Persze voltam szerelmes, na de ennyire is lehet, hogy fáj...:S

2008. aug. 12. 11:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meghódítani:)tegyél a kedvére.Ha taliztok olyan helyre vidd amit ő nagyon szeret....meg ilyenek.és mindenképpen legyél kitartó:)
2008. aug. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!