Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki-e az hogyha megkérdem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki-e az hogyha megkérdem a lánytól hogy járunk-e de én nem tudok csókolózni/smárolni, és egyáltalán mit mondjak neki a kérdés után?

Figyelt kérdés
Nem fog egy kicsit h*lyének tartani?
2009. febr. 1. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
ÁÁÁ ezek a kérdések... Hány éves vagy? Mit gondolsz a többiek profi csókolózóként születtek?
2009. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem csak azt kérdezd meg a lánytól,hogy jártok-e,azt nem kell neki elmondani,hogy nem tudsz smárolni!

Amúgy meg honnan veszed,hogy nem tudsz,mondta valaki?

Írj!

Üdv!

2009. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
14 vagyok. a lány 12 (neki már volt barátja)
2009. febr. 1. 17:41
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

Szerintem csak azt kérdezd meg a lánytól,hogy jártok-e,azt nem kell neki elmondani,hogy nem tudsz smárolni!

Amúgy meg honnan veszed,hogy nem tudsz,mondta valaki?

Írj!

Üdv!

2009. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

a 2ik kommentre.

És mit csináljak akkor hogy ha úgymond "lekap". vagy azt várja hogy én "kapjam" le?

2009. febr. 1. 17:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok bene biztos, hogy meg kellene kérdezned Tőle!

Ha olyan szituációban vagytok,akkor az adja magát..

Tehát,(ha úgy döntesz) a kérdés után csókold meg szép finoman. Érezni fogod, hogy visszacsókol e! Ha igen, akkor tetszel Neki és szabad a pálya. Nem kell mondanod Neki, hogy nem tudsz csókolózni! Senki sem úgy születik, hogy tud! Mindent meg kell tanulni.. Lehet, hogy eleinte úgy érzed majd, hogy bénázol, de hidd el, ez nem gáz!

Valahol el kell kezdeni!! NE GÖRCSÖLJ!!

Sok sikert!


Üdv: Haven 23/L

2009. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

figyu 14 éves vagyok és van 1 15 éves barátnőm akivel nagyon szeretjük egymást és már régóta együtt vagyok vele.

én se smároltam még vele de ő már smárolt mással és féltem az első alkalomnál. de amikor elkezdte úgy ösztönösen magától jött a dolog.:D szóval szerintem ne félj magától jön az egész:D

2009. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok:Mint ahogy már előttem írták,ez jön magától és,ha megkérdezted,hogy jártok-e és úgy látod,hogy alkalmas a helyzet egy csókra,akkor tedd meg,hidd el,hogy utána jön minden magától!

Csak egy példa:Amikor nekem először barátom volt,én sem tudtam,hogy milyen lesz ,és én is zt hittem,hogy nem csókolok jól!De miután megtörtént a barátom azt kérdezte,hogy tényleg nem csókolóztam-e még,mert nagyon jól csókolok!

Úgy hogy nem kell félned,sok sikert!

Üdv!

2009. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szijah!

Szerintem annyirah izéé.. ha valaki megkérdezi h "járnál-e velem?" "megcsókolhatlak?" Szerintem ez jön magától...:) És ne izgulj.. jól monták a többiek senki se csókol kól elsőnek..:D És mindenki parázik hogy óó én ugyan jól csókolok-e..:D Nem kell félned a csók olyan mint a csoki egyszer megkóstolod többet nem tudsz róla leszokni:) A lánynak meg nem kell elmondani h te még nem csókoloztál..

Sok szerencsét;) Puszi

2009. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én amíg azon gondolkodtam, hogy hogyan is kéne csókolózni, meg hogy én nem merek, rámtapadt a lány :)

És állítólag én is jól csókoltam (ha kicsit nyálasan is :) )


Nyugi, adni fogja magát, érezni fogod, mit csinálj - sőt, csinálni fogod anélkül, hogy tudatosan irányítanád a nyelved ;)

2009. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!