Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell csókolózni? Tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csókolózni? Tudom így elég gyerekes és primitív a kérdés, de ha valaki esetleg le tudná írni hogy mik a lépések nagyon megköszönném

Figyelt kérdés

úgy hallottam hogy elvileg a fiú irányítja a lányt,meg hogy ez, jön magától,de akkor is gondolom vannak "praktikák" stb....kérlek segítsetek nekem

előre is kösziiii

lány 16


2009. nov. 17. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek praktikák. szexben azt csinálod ami jól esik.
2009. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

:D

igazából a csók nyersen úgy néz ki, hogy két ember nyelve körkörösen együttmozog.

de nem érdemes rögtön "letámadni" először csak érj hozzá az ajkához, és ha viszonozza, nem húzódik el, akkor elfordíthatod a fejed, és jöhet a nyelvvel való tevékenykedés:D

igazából ezen kívül az is fontos, h közben nyeljél, ne zúdíts rá egy l nyálat... mer egy csók közben az ember nem fürdeni akar:D

kérdezd meg, hogy "milyen volt?" és általában el szokták mondani, nekem pl. azt, h lassítsak, lassabban körözzek, mert azért nem kell benne megfulladni. és akkor majd ő is el fogja mondani, sé tudsz vele mit kezdeni:-) (egyébként szerintem egy csók van olyan szenvedélyes, hogy tényleg vége legyen a világnak, és akkor bizony erőteljesen és gyorsan fog körözni az az ember, aki ezt átérzi):D

2009. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,még várok tapasztalatokat: )
2009. nov. 17. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
körözni??? én soha nem szoktam körözni a nyelvemmel a barátnőm szájában:D mindig mosolygok mikor az utcán azt látom hogy csókolózás címszó alatt állnak átölelve egymást és mintha rágnának nyitott szájjal és ennyi :D én például nagyon szeretem körbecsókolni a száját finoman éppen hogy csak hozzá érve és utána mikor kinyílik a szája és átnyalok de azt is nagyon finoman érzéssel és csak pillanatokig :) ettől általában megőrül a barátnőm aztán jön az egymásba esés a másik nyelvének nyalogatása stbstbstb :) sztem amugy annyi az egész hogy csináld azt ami jólesik :)
2009. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sose hittem volna hogy ilyenre válaszolni fogok.Na szóval először csak a felsőajkat szoktam megcsókolni.Utána kicsit kinyitom a szám és KICSIT kinyújtom a nyelvem(mint ő is elvileg)hogy a nyelvünk hegye összeérjen.Aztán kicsit jobban kinyitom a szám és rátapasztom az övére.Ilyenkor vigyázni kell mert ha valaki túl nagyra nyitja a száját akkor levegős lesz.Ha ez jó akkor a vákum miatt a szádba tudod húzni a nyelvét (mintha a szádon át akarnál levegőt venni)Akkor ha ez megvan a nyelveddel finoman végig tudod simogatni a fogait(felső)illetve a nyelvét "masszírozni"vagy valami olyasmi.Aztán ha pro vagy lehet játszani olyanokkal hogy a tüdejéből veszel levegőt meg ilyenek...:)Na abbahagyom mert merevedésem lesz :) 30/F
2009. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorolj kicsit egy szamáron,vagy egy lovon,és majd rájössz..
2009. nov. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!