Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a harmadik nap, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a harmadik nap, hogy nem keres. Ciki, ha én keresem?

Figyelt kérdés
Vasárnap találkoztunk legutóbb, azt mondta, majd jelentkezik. De én nem bírom tovább, nagyon gáz, ha felhívom vagy írok egy sms-t? (természetesen ilyen hozzállással lány vagyok és egy pasiról van szó) :)
2014. okt. 8. 12:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

igen, tudom, sajnos így van. ez azért van, mert nincs túl sok önbizalmam, ennek tetejébe még tapasztalatlan is vagyok. ezért van ilyen érzésem, hogy ráerőltetem magamat valakire, aki magától lehet, hogy nem is keresett volna.

ugyanakkor, ha ez tényleg így is van, akkor mégis igaz, nem?

2014. okt. 8. 16:31
 12/14 anonim ***** válasza:
lehet várta mikor írsz rá. ha legközelebb is van ilyen szitu, azért ez át gondolandó. lehet csak szexre kellesz neki néha. ezt onnan gondolom hogy ha nem is beszéltek 3 napig akkor azért jelentkezhetne vmilyen más formában. de az a lényeg ha ez rendszeressé válna, akkor hanyagold.
2014. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
értem. ez szomorú lenne. köszönöm szépen a válaszod, sokat segítettél. :)
2014. okt. 8. 17:57
 14/14 A kérdező kommentje:
tök jó, kiderült, hogy kedden fél órát filózott, hogy felhívjon-e, mert el akart hívni vacsizni.:) de nem mert "zavarni" -- nem is értem.:)
2014. okt. 9. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!