Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a harmadik nap, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a harmadik nap, hogy nem keres. Ciki, ha én keresem?

Figyelt kérdés
Vasárnap találkoztunk legutóbb, azt mondta, majd jelentkezik. De én nem bírom tovább, nagyon gáz, ha felhívom vagy írok egy sms-t? (természetesen ilyen hozzállással lány vagyok és egy pasiról van szó) :)
2014. okt. 8. 12:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

2 lehetőség van.

1 nem akar tőled semmit azért nem keres

2 kicsit felénk és azt várja h te lépj

Amúgy ha felhívod sztem nem ciki ...:)

2014. okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát... én tuti ráírnék, hogy akkor lássam mi is a helyzet, de ha azt venném észre, hogy halott ügy, akkor vége.
2014. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

Igen, nagyon nagyon gáz és nagyon ciki. Fúj!


Idióta.

2014. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

csak betartja a 3 napos szabályom (Barney Stinson)

3 napig nem hívjuk fel a csajt...

2014. okt. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jönnek majd az önjelölt romantikus Rómeók válaszai, miszerint ők ugyan soha nem váratnának egy percet se, loholnának töretlenül.

Nézd, egy kapcsolat legyen kölcsönös. Nem tudjuk mert nem írtad le, ez vajon még csak ez első randevú volt-e köztetek?


Azt írtad, "legutóbb".


Ha legelső, akkor igen, lehet rossz előjel. De ha már negyedik vagy ötödik, akkor pont a férfi számára lehangoló, ha mindig neki kell körbeugrálnia téged, ha mindig ő tesz erőfeszítést.


Egy kapcsolat csak akkor működik hosszútávon, ha te nem csak nagy kegyesen hagyod, hogy teperjen érted, hanem te is keresed, ha te is teszel legalább ennyire minimális lépést.


26/F

2014. okt. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Eddig Ő keresett Téged? Ha igen, inkább ő kíváncsi arra vajon érdekled-e?!

Ha első randi után vagytok, akkor felejtős :(

Ha több randi után vagytok akkor írj annyit hogy : Na mizu? el vagy veszve. Ha nem reagál rá, vagy pedig közönyös, akkor hagyd.

2014. okt. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

hát, nem első randi, már a sokanvalahanyadik, és már többször szeretkeztünk is. nem tudom ez mi, eddig általában megbeszéltük előre, hogy mikor találkozunk vagy én kezdeményeztem, de múltkor abban maradtunk, hogy majd jelentkezik.

én valahogy azt hittem, hogy már 2 nap után is esetleg annyira hiányzom neki, mint én nekem, de ha mégse jelentkezik, akkor én nem akarom ráerőltetni magam, nem arról van szó, hogy ölbe tett kézzel várnám, hogy teperjen értem, nem ilyen vagyok. pont az ellenkezője, nagyon bizonytalan vagyok magamban, és ha megbeszéltük, hogy majd jelentkezik, akkor én mit ugráljak, ha ezek szerint annyira nem fontos?

:(((

2014. okt. 8. 13:22
 8/14 A kérdező kommentje:
mint én nekem= mint ő nekem
2014. okt. 8. 13:23
 9/14 A kérdező kommentje:

na jó. írtam neki, hogy olyan csend van, hogy vagy. visszaírt, hogy nagyon örül, hogy kerestem, jól van, dolgozik, én hogy vagyok. semmi több. aztán kérdeztem, hogy van-e kedve ma találkozni és írta, hogy nagyon is, rohan.

szóval ennek örülök, de kicsit úgy érzem magam, mintha ráerőltetném magamat, ez elbizonytalanít. :(

mit gondoltok (lehet, hogy felteszek egy új kérdést, ezt már senki se látja:) )

2014. okt. 8. 16:09
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolunk, azt, hogy túlaggódó típus vagy. Ez nem bántás, csak megállapítás.
2014. okt. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!