Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan elhívott randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan elhívott randira, vagy csak hülyíteni próbál? Vagy ez csak egy sima találkozás? Hogy jöjjek rá?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel 13 napot együtt voltam külföldön egy véletlen miatt és eléggé összemelegedtünk... Akkor minden oké volt, pedig amúgy nem sokat beszélgettünk, de vannak közös barátaink. Megismertem közelebbről és tök normális volt baromi udvarias és nem az a nagyképű bunkó volt, akinek nekem leírták páran.

Hazajöttünk és berágott rám egy butaság miatt, azóta nem annyira szólt hozzám (konkrétan levegőnek néz). De ma beszélgettünk kettesben és elhívott randizni... Vagyis mondtam, hogy szeretnék megnézni egy filmet és mondta, hogy nézzük meg együtt, utána elmehetnénk a kedvenc bárunkba, vagy beülhetnénk valahová vacsorázni.


Viszont félek, mert nem tudom, hogy hirtelen miért lett ilyen. Tartok attól, hogy nem jönne el, pedig én nagyon készülnék, mert pont ezt tettem vele én is valami miatt (ezért haragudott meg, csak hosszú lenne leírni).


17L (még sosem volt senkim)


2014. okt. 7. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért lett hirtelen ilyen, mert azon jár a feje, hogy a vacsi után mi fog történni.
2014. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1

Gondolom fizetés.

2014. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, ne itt vezesd le, hogy nincs barátnőd.



Miért, mégis mi történne a vacsora után?

2014. okt. 7. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Come on baby, light my fire

Try to set the night on fire

:P

2014. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülyít :) De ha nem mész el sosem tudod meg. :)


20L

2014. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!