Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez egy randi vagy csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy randi vagy csak egy sima tali?

Figyelt kérdés
Szoval megismertem egy lanyt meg ket honapja, azota mindennap beszelgetunk, egyik nap o ir ram, masik nap meg en. Meg a honap elejen mondta eloszor hogy talizhatnank, par nappal kesobb en kerdeztem ra. Ekkor azt mondta, hogy nem er ra mert elutazik de kitalaljuk. Tenyleg elutazott mert tovabbra is beszeltunk, meg snapchateltunk sokat. Most jon vissza, es kerdezte hogy a hetvegen mit csinalok, mindketten mondtuk hogy semmit, aztan nem is beszeltuk meg h talizzunk, egybol kerdezte hogy mit csinaljunk akkor. Mondtam hogy biliard vagy fagyizas, azt mondta erre hogy klises/tipikus, es inkabb menjunk setalni, jobb ha van viz vagy mezo. (O nagyon szeret setalni, egyedul is). Szoval most nem igazan tudom eldonteni hogy csak azert mert jot beszelgettunk es nincs mit csinalnia aznap azert talalkozik velem, vagy akar is valamit. En azt mondom, hogy nekem nagyon szimpatikus de azert szemelyesen jobb lenne dumcsizni (es lehetne is valami akar :) ) Mert eddig minden temarol beszelgettunk es nem nyomultunk meg semmi ilyesmi, de mindig mondta hogy o abba meg ebbe benne lenne stb. meg lelkesen sorolta a dolgokat hogy mit lehetne majd csinalni. Szoval kivancsi vagyok a ti velemenyetekre, hogy an latjatok a dolgot. Elnezest a helyesirasert, egy eleg pocsek billentyurol irok.

2014. júl. 5. 14:49
 1/5 A kérdező kommentje:
18/f es nem igazan volt meg ilyesmiben reszem :/
2014. júl. 5. 14:50
 2/5 anonim válasza:
Szerintem többet akar mint barátság, de inkább ne képzelj bele semmit. A személyes találkozáson nagy eséllyel kiderül, hogy mit is akartok egymástó, ha pedig nem akkor nyugodtan rákérdezhetsz, hogy ez most randi volt-e. Vagy még egyszerűbb az, ha a találka végén kérdezed meg, hogy lehet-e második RANDI és a lány biztos reagál rá valahogy és vagy tagadja hogy randi volt vagy tetszik neki a dolog és szívesen menne veled még egyszer.
2014. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a randira tippelek, és jó, hogy ennyi ötlete van, lehet még folytatás is lesz... :)
2014. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat :) Azert nem hinnem hogy megkerdezem hogy randi volt-e, mert ha nem akkor megijed, hogy annak gondoltam, vagy hulyenek nez xD
2014. júl. 5. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdést már feltettem én is bár úgy hogy a találkozó után.

De neked mázlid van szóval hívd randizni séta fagyi, és ennyi.

A kövi randin múzeum és séta. meg talán fagyi.

A múzeumban egymás kulturális érdeklődésről tudtok meg infót.

És a többi és a többi.

Jah randik után kísérd haza a lányt!

2014. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!