Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a különbség a két nézés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a két nézés között? (főleg lányok)

Figyelt kérdés

15F

Lányok,Arra vagyok kíváncsi hogy hogyan nézitek a srácot

Mi a különbség a szerelmes nézés és a sima nézés,nézelődés között?


Ha tudjátok részletezzétek légyszi

Kort,nemet is írjatok



2014. febr. 10. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ha Rá nézek, kitágul a szemem, megcsillan benne a fény, és elmosolyodok. Ő mondta:D
2014. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Szakítós nézés:


[link]


Pénz kéne:


[link]


Haragos:


[link]


Csábos:


[link]


Szerelmes:

[link]

2014. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Suzume97 válasza:
100%

Szerelmes nézés:

-Belefeledkezik hogy téged bámul

-Gyorsan, vörösödve elfordul, lesüti a szemét mikor észreveszed

-Mosolyog néha amikor rád néz

Sima nézés:

-Érzelem mentes(értsd.: fapofa xd) nézés

-Nem bámul sokáig(csak ha például valamit észrevett az arcodon)

Sokszor én ezt veszem észre és sokak szerint is így van.

16L

2014. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3 féle nézést tudok elképzelni:


1: Nem érdekel, mint férfi:

Igazából akivel így vagy, arra úgy nézel, mint bárki másra. Csak kinyitod a szemed és kinézel a fejedből. Nincs mögötte semmilyen érzés. Nem játszol a tekinteteddel, a mimikáddal és semmivel.


2: Szexuálisan vonz: Ettől még nem vagy szerelmes, csak bejön külsőre a srác. Ez lehet ilyen kacér, pajkos egyes lányoknál. Mások hunyorítanak az illetőre, a tested helyzete is megváltozik. Szinte felfalnád a szemeiddel. Esetleg finoman megharapod az ajkad.


3: Amikor szerelmes vagy. Ezt is két részre tudnám bontani. Függ attól, hogy tudja-e az illető vagy sem. Ha nem tudja, akkor ezek lopott pillantások, amikor nem látja. Ha szembe nézel vele, akkor viszont pirulós, nem mersz hosszasan a szemébe nézni, elkapod a tekinteted, próbálsz úgy tenni, mintha nem tetszene, és a világ lehető legtermészetesebb dolga lenne, hogy vele beszélsz, pedig majd kiugrik a szíved. Az arcod is láthatóan semleges lesz.

Amikor tudja: Szintén teljesen megváltozik a mimika. Az arc ellágyul, amikor ránézel, olyan mintha nem is az embert látnád, hanem valami sokkal többet, mintha egész a lelkéig látnál. Csillognak a szemeid, szeretettel nézel végig minden porcikáján. Nem bírod levenni róla a szemed. Csak nézed és boldog vagy és aaaaaw. Szóval látszik.


20/L

2014. febr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én tpk.ha tetszik ill. szerelmes vagyok egy fiúba kerülöm a pillantását,de szoktam nézni /persze titokban
2014. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!