Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Van 1 lány 3 éve majdnem összejöttünk, de a nyár elválasztott minket, ő nyárra elment rokonaihoz. Volt köztünk valami kölcsönösen ez nagyon érezhető volt, de mire visszajött addigra új suliba jártunk mind a ketten és akkor az választott szét minket. Azóta jóbaráti viszonyba vagyunk. De mostanába kezedek másképp nézni rá mint a többi lányra. Vele el tudok beszélgetni, hülyülni és még szerintem jól is néz ki, nem úgy mint az iskolába a csajok ahova járok.... Van-e 5letetek , hogy hogyan tudhatnám meg ,hogy van-e esély arra , hogy összejöjjünk. Nyíltan megkérdezni tőle nem akarom , mert ha az a vége h még barátok se maradunk e miatt, azt nem szeretném.
2010. jan. 22. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is egyértelmű jeleket ad felét, mosolyog, szeret veled lenni, esetleg célzott is rá, akkor van esély hogy összejöjjetek. Ha nem ennyire egyértelmű, akkor próbálj célozgatni, bókolj neki és légy vele kedves:)És: Soha ne add fel:)
2010. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már alapból többet érzel iránta akkor ez már nem barátság:S Szerintem mond meg neki mit érzel,ilyenkor az őszinteség a legjobb.Ha emiatt elveszted őt,lehet még akkoris jobban jársz.Énis voltam ilyen helyzetben és tudom ez milyen
2010. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ma találkoztam vele a buszmegbe és hívott el sétálni, dumálgattunk csak sajnos nem volt sok időm mert suliba kellett menjek, de szerintem ez már valami és lesz több is remélem...
2010. jan. 23. 18:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Hívd el valamilyen közös programra,moziba,cukrászdába,bárhová ahol lehet dumcsizni elötte vagy utána vagy közbe:D

És kiderül a beszélgetésből,hogy a lány hogyan áll a dolgokhoz,esetleg ismételjétek meg,tanuljatok együtt,nézzetek dvd-t valamelyikőtöknél...!!Használd kicsit a fantáziádat!!

2010. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor okítalak --> Nőnek ilyet nem mondunk, hogy van-e kedved velem járni stb...


Közös programokat szervezel és kész, amikor van rá lehetőség egy csók, és ő majd szól ha nem okés ez így. Ez én bevett szokásom: elhívom hozzám filmet nézni és azt mondom az ágyról nézzük. Az a nő aki belement azzal a csók is megvolt mindig akár lett kapcsi akár nem :).

2010. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ez eddig okés de a lényeg az h amúgy is baráti a kapcsolatunk és egy csók nem-e tenné tönkre?
2010. jan. 25. 15:03
 7/10 A kérdező kommentje:
pl:jön az pillanat és megcsókolom de azt mondja erre h inkább ne is találkozzunk többet ha így érzek.... na ettől parázok egy kicsit
2010. jan. 25. 15:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok.. és .. azt gondolom.. h ha egy lánnyal kettesben vagy.. elhív sétálni.. akkor számomra egyértelmű jelek..

Ne félj attól h majd elveszíted..

Mert hidd el nekem h egy olyan lányra .. akivel igazából csak azért vg .. mert jobban szereted mint egy barátot.. vg mert szerelmes vg belé.. az nem barátság..

Ne félj.. én ha elhívnék egy iút sétálni.. és sokat beszélnék vele.. egyértelmű jelként tekinteném azt h én utaltam arra h tetszik nekem..

H ha felmegy hozzád dvdzni.. és kettesben maradtok.. akkor meg csókold meg.. hidd el h jó lesz a vége..:) és ne félj:)

Ez egy 14 éves lány véleménye..:).. Hidd el nekem:)

2010. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kösz minden kommentelőnek a segítséget, remélem én is h jól fog elsülni a dolog :)
2010. jan. 25. 19:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Elhívott sétálni. Ez kezdetnek kitűnő.

Ne légy besz@ri, kell kockáztatni néha.

ez egy 21 éves fiú véleménye

2010. jan. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!