Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek a helyembe skacok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe skacok?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy van egy csaj aki nagyon belém van esve, tetszek neki. A baj csak az hogy nekem viszont nem az esetem nagyon nem.

Viszont most jön a kontra hogy azért egy numerára jöhetne mert már majd 3 hónapja nem voltam úgy senkivel.

Megbántani viszont nem szeretném a csajt, mert jóban vagyok vele, meg ismerőseivel nagyon. (tehát nem megoldás hogy megb*szom, és dobom) ha összejövünk "úgy" is, akkor abból már szerelmi kapcsolat lesz a részéről, részemről meg inkább "egye fene, legyenhát" kapcsolat.

17/l

18/F


2011. jan. 4. 12:00
1 2
 1/16 nielindi ***** válasza:
parasztság lenne felprobálni utána meg elzavarni. de ha beszélnél vele, megmondanád neki, h nem jön be, nem tetszik, de egy menetre rendelkezésére állnál, ha ő is szeretné, akkor talán. semmiképp ne állj vele össze egy 'egye fene' kapcsolatra, neked sem lenne jó, neki meg főleg. ha csak dugni akarsz, közöld vele, vagy keress valami ribit, akit fehuzhatsz.
2011. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

már nekem sem ártana egy jókis kapcsolat az az igazság, a d*gás megcsak a jéghegy csúcsa

megbróbálok beleszeretni, hátha menni fog, Ő nagyon imád engem ez látszik is rajta

2011. jan. 4. 12:05
 3/16 anonim ***** válasza:

olyan nincs, hogy megpróbálok beleszeretni...

ha nem látsz rá esélyt, akkor hagyd a fenébe, ha valami megmozgatott benne, akkor pedig próbáld jobban megismerni. de hitegetéssel csak bajt okozol.

a csak szex dolog meg akkor korrekt, ha ezt előtte tisztázzátok. lehet egyébként az is, hogy ilyen esetben benne lesz, abban reménykedve, hogy majd megszereted... de onnantól kezdve, hogy Te tisztáztad vele a dolgokat, ez már csak az ő problémája.

a legfájdalommentesebb az lenne talán, ha valami buliban vagy egyéb módon felcsípnél magadnak tényleg egy alkalomra való csajt, nem? és akkor nem lesz semmi ciki helyzet az ismerős lányzóval.

2011. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Minek akarsz csúnya bringával tekerni? Csak azért, mert kanos vagy, ne hajtsd meg. Az tök necces a csajnak. :S

Inkább keress valami olyan sunát, aki nem érez irántad semmit, de tudod, hogy megdőlne csettintésre.

2011. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem.

Ha egy csaj nem jön be, akkor egy alkalmi dugásra se jön be. Vagy te vagy rettentő igénytelen.


Amelyik bejön(ne) az ágyban, kedvel téged, te is bírod, mint embert, azzal miért nem akarsz járni?


Itt valami nem stimmel.

2011. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

pedig marha egyszerű

a személyisége megfogott, de testileg meg nem.

nagy az isten állatkertje...

az előző barátnőmnél meg fordítva volt.

mikor lesz végre olyan hogy a kettőt megtalálom valakiben???!??!?

2011. jan. 4. 12:53
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem ne eröltesd azt ami nem megy!!! Ha én a helyedbe lennék s nem jön be a csaj bíztos nem foglalkoznék vele! Ha férfi vagy merd megmondani a szemébe az igazat,hogy nem jön be neked! Egy striguláért meg kár. egy olyan lényt vágsz telibe aki nem jön be??? Annyi lány van aki alig várja hogy szeresék s szerethessen bár ez utobbit meg kérdöjelezem hogy egy nő nem csak a botért meg a pasi pénzéért tud csak szerelmes lenni? Én szerintem csak e 2 dolog ami motiválja öket! Szóval hagyd a francba-mond meg neki az igazat s keress olyant ahol kölcsönös a vágy!!!De nálam még szoba jöhet az is ha csak meghágod! Miért ne??? Szerinted ha fordítva lenne ő nem ugyanezt tenné veled??? egyet strigulázna??!!! Bíztos lehetsz benne ezt tenné!!!
2011. jan. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
csinald azt amit csajok, a testi igenyeidet intezd a jelenlegi baratnoddel es lelkit pedig az ujjal tod olyan "baratsag" cimen:D
2011. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szemeteszsakba belerakod a felsö testet,es szepen meghuzod ugy hogy közben masra gondolsz...aztan elköszönsz es elmondod neki h sajnos nem sikerült beleszeretned,de maskor is jöhet dugni hatha sikerül.
2011. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

utsó 2 nek:

XD vérbeli g*cik vagytok mint én...:D

de van benne igazság

2011. jan. 4. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!