Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mi van skacok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van skacok?

Figyelt kérdés

Bejelölt egy csaj egy közösségi oldalon. Van közös ismerős egy néhány, meg elvileg ugyanabba a suliba jártunk csakhogy nem emlékszem rá semmilyen minőségben. Se a neve nem ismerős, sem az arca, azt se tudom melyik évfolyamba járt.

Ez eddig az alap, de felizgatott a csaj és mint ki van neki rakva hogy pasikkal ismerkedne, mint ahogy nekem hogy csajokkal.. Nyilván jobb pozíciót nyitok ha úgy írok hogy ő vett fel. No a lényeg, hogy érdemes nyitnom? Pl.:

-Szia, látom kölcsönös a szimpátia, hamarosan meg fogunk ismerkedni. Ezt a kávézacc mondja szóval biztos! ( :D )

-Ki vagy?? Nem tudom miért vettél fel de elmegyünk együtt valahová, és kiderítjük!

Ezek alap példák, ha van jobb verziótok dobjatok meg egy iránnyal. Babi néni, terhesség és cápázós kommentek sokat nem segítenek mert a hangulatom már rendben van.

Amúgy 22 vagyok és nem volt valami sok barátnőm!

Köszönöm előre is!


2010. aug. 16. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Terhes a csaj.
2010. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ha jót akarsz, ezeket a "vicces" szövegeidet gyorsan felejtsd el, mert nagyon gáz.
2010. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor kérlek helyette írjatok valamit amin elindulhatok!
2010. aug. 16. 13:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss. De ne ilyen tolakodóan.
2010. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus... ez e a szövegek nagyon viccesek :D Én tuti kiröhögnélek, ha ilyet benyomnál nekem :D:D Egyszerűen add magad. Nem kell már az első beszélgetésnél randit kérni :D
2010. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezek szánalmasak ezek a szövegek :D

Szerintem felejtsd el ezeket, csak add önmagad és kész.

Ha ő vett fel, úgyis felhoz valami témát.

2010. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze,nyiss.Biztos el fogja árulni hogy ki ő,és nem tartja magában.Látom kreatívításban nincs hiány.Sok sikert!
2010. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért kell ehhez egy kérdést kiírni? Nem lehet egyszerűen, lazán, és őszintén ráírni? Komolyan bemagolt szövegekre van szükség manapság? Ez tényleg szánalmas.
2010. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi észrevételeket!
2010. aug. 16. 14:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ez telik csak tőled, akkor húzz betoncsizmát és menj a Dunába úszni.
2010. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!