Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fiúval randim lett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúval randim lett volna holnap de lemondta. Bôvebben lent?

Figyelt kérdés
Szóval 1 baráton keresztül találkoztunk elôször, végig flörtölt velem és aztán facebookon is bejelölt, ott is mindenféléket írogatott, hogy milyen szép vagyok stb...És csütörtökre, amikor vége a munkájának megbeszéltünk egy találkozót... Hülye véletlen, de hétfôn kirúgták (hosszú miért, nem az ô hibája miatt...és ezáltal el kell költöznie másik városba) És hát nem tudtam hogy most akkor áll-e még a randi így hát megkérdeztem... És írta, hogy sajnálja de le kell mondania... Most akkor ennyi volt? Megértem persze hogy most vesztette el az állását, de már úgy beleéltem magam:(

2014. okt. 1. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt talán vele kéne tisztázni.
2014. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak várnod kell.

De ugye másik városba is költözött, szóval ki tudja...

2014. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ennyi volt.

Kisebb gondja is nagyobb annál, hogy randizni menjen. Szimpi voltál neki és meg akart ismerni. Nem kell semmi mély dolgot bele gondolni ebbe. De sztornó, az élet közbeszólt. Törődj bele.

2014. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tobb mint 1 honapja egyutt vagyunk...:)
2014. nov. 17. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!