Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél egy olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan pasival, aki 40 évesen még az anyukájával és öcsijével lakik? Elmondása szerint azért, mert anyagilag nem teheti meg, hogy külön költözzön.

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 12:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%

Szóval szerinted csak és kizárólag a 20 évesekben van igény arra, hogy saját családot alapítsanak? Érdekes...


Egyébként a kérdés az volt, összejönnél-e egy ilyen pasival, erre én korrektül, magyarázattal válaszoltam. Én nem jönnék vele össze, mert szeretnék családot, összeházasodni stb., enélkül nem tudnék hosszú távú kapcsolatot elképzelni. Mindenki más, nyilván ha mindenkinek ugyanaz lenne a véleménye, akkor senki sem tenne fel itt kérdéseket.

2014. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

De érdekes...arra bezzeg nem válaszoltál amit én kérdeztem!

Neked ugye van saját lakásod, önerőből? Egyedül élsz igaz? Saját fizetésedből ugyi?

A piros pacsit tudod nyomni mint a kapucsengőt .

Az ilyenek miatt szólnak le minden nőt ,hogy pénzéhesek .

2014. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
41%

#11-es -től: Nem válaszoltam, mert nem láttam értelmét, ugyanis 1, egy idegennek nem tartozom számadással 2, semmi köze nincsen a kérdéshez.

Képzeld, nincs saját lakásom, ugyanis még csak 25 éves vagyok, most kezdtem dolgozni, most fejeztem be a tanulmányaimat. Viszont ezzel a lendülettel neki is álltam gyűjtögetni, hogy majd a párommal összeköltözhessünk.


Jaa,hogy majd összeköltözhess! Egyedül ezek szerint neked sem megy.

Erről akkor ennyit.

2014. okt. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem lenne a párom, akkor már rég összeköltöztem volna a barátnőimmel albérletbe, most pedig arra gyűjtenék, hogy vehessek magamnak egy lakást/házat. De nyilván mivel van a párom, nem egyedül akarok élni a jövőben, azért ez csak érthető már bocsánat...

Szerintem normális emberben van igény arra, hogy elhagyja a családi fészket és önállósodjon, saját életet alakítson ki.


Egyébként kedves válaszadó, nem értem, minek kell egy idegen embert szapulni és cseszegetni, mikor az a legkevésbé sem releváns egy másik személy kérdésénél. Én se szóltam be neked, és én sem faggatlak téged arról, hol tartasz az életedben.

2014. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
45%
Azt meg nem értem, miért kell egy felnőtt embernek magyaráznom, miért nem tudtam még eddig elköltözni egyedül otthonról, miközben tavasszal fejeztem be a tanulást...
2014. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15%

Ilyet írni,hogy 40 éves pasi azért nem kell mert nem elég pénzes ahhoz,hogy egyedül éljen , ezzel jár. Ugye csak kiderült,hogy a kényelemből könnyű dumálni. Ha úgy lenne hogy dolgozol és mész szépen külön a szülőktől és megélsz egyedül akkor lenne hozzá jogod.

Bizonyits aztán ítélj meg másokat.

2014. okt. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%
Már ne is haragudj, de mégis hol ítélkeztem? Nem mondtam semmi bántót, nem degradáltam a kérdezőt... Egyedül te vagy, aki itt szidja és cseszteti a másikat, meg ítélkezik felette... Amit írsz, akkor állná meg a helyét, ha 40 éves lennék, és szidnám a kérdezőt, miközben ugyanott tartok... De ez ugyebár nem így van! Leírtam a véleményemet, hozzáállásomat teljesen kulturáltan, erre jön folyamatosan tőled a fröcsögés... Mégis mit képzelsz magadról? Mitől vagy ennyire megkeseredett?
2014. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15%

Irtam amit irtam, magyarabbul nem tudom, de nem érted.

Neked nem kéne egy 40es pasi mert nem él egyedül anyagi okok miatt.

És ha ő lenne a nagy szerelem? Akkor dobnád,mert azok a fránya anyagiak fontosak manapság.

Nyugi szivi, 40 évesen neked se lesz lakásod, max úgy hogy közös valakivel. Apropó kedves párod tudja mik az elvárások? Ha elveszti a munkáját,nem visz elég pénzt a házhoz akkor repül? Mert olyan neked nem kell...majd felébredsz, úgy 10-15 év múlva, hogy a mai világban mi hogy megy. Remélem addigra leszoksz róla,hogy az alapján ítélsz kinek mennyi pénze van.

2014. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Értem már... Nagyon sajnálom, hogy nem jött össze a dolog azzal a nővel, amelyikkel akartad, mert nincs rá anyagi kereted, de ne ez alapján ítélj már el mindenkit, ne ez alapján ócsárolj egy idegen embert!

Nem vagyok anyagias, nem az az elvárás, hogy keressen sokat a pasi. Azért szerintem senki sem lincselheti meg a másikat, mert az a véleménye, hogy 40 éves korra talán el kéne jutni az önállósodás egy bizonyos szintjére, valamint jó lenne, ha 15-20 év alatt keresne annyi pénzt, hogy ne anyukáján kelljen élősködni... Az ilyen helyzeteben történik az, hogy a családalapítás valamelyik nagyszülő nyakára megy, aztán csodálkoznak a konfliktusokon. Én szeretnék önálló életet élni, amihez szerintem hozzátartozik az, hogy olyan munkám van és annyi pénzt keresek, amivel az önfenntartás megoldható. Különben nélkülözni és éhezni fog az ember. Attól lennék pénzéhes és anyagias, hogy van egy alapvető igényem arra, hogy élhető körülményeim legyenek, és a partneremnek is? Gratulálok a hozzáállásodhoz!

2014. okt. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Te hülye, nő vagyok :D

És az a fajta aki a pasit nézi nem a bankszámlát...

2014. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!