Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél egy olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan pasival, aki 40 évesen még az anyukájával és öcsijével lakik? Elmondása szerint azért, mert anyagilag nem teheti meg, hogy külön költözzön.

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 12:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
mivel 19 éves vagyok ráadásul férfi, nem
2014. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nő, ergo nem jönnék össze vele :D

De komolyra fordítva a szót: ha valakinek nem éri meg külön költözni, akkor elvből miért kéne?

Nem csak gyökérségből nem költöznek ám el 20 évesen az emberek otthonról.

2014. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a személyisége. Illetve hogy ezt mennyire élvezi, mennyire szeretne más életet. Valamint hogy mennyire várja el hogy kiszolgálják. Mert van akinek szinte még a kenyeret is meg kell kenni...
2014. okt. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Túl vén szóval nem. De mondjuk ha 40 körüli lennék... á, nem, akkor is túl vén lenne!
2014. okt. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%

"anyagilag nem teheti meg, hogy külön költözzön"


Itt kiesik a nők 90%-a...

2014. okt. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
csoki is anyjával él babettával jár macskája is van még is van csaja :D
2014. okt. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagyok egy anyagiakra hajtó nő, de nekem ilyen pasi nem kéne. Aki nem teheti meg anyagilag, hogy elköltözzön anyukájától 40 éves létére, annak összeköltözésre, házasságra, családalapításra sincs pénze, és valljuk be, már soha nem is lesz. Így nem lehet közös jövőt felépíteni.
2014. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%

Pont azt akartam írni, mint a 7es. Nincsenek nagy igényeim, nem kell luxusvilla a francia tengerparton, jacht a Balatonon vagy 5 merci a garázsban. De ha korban hozzáillő lennék, akkor igenis téma lenne a családalapítás, ami valljuk be, lehetetlen, ha ő saját magát nem tudná eltartani, és hiába vagyunk ketten pénzkeresők, egy gyerek irtózatos mennyiségű pénzt nyel el. De még akkor is zavaró lenne, ha nem akarnék gyereket. Azért nyugdíjas koromig az anyósommal lakni... Nem szeretnék. És valljuk be, hacsak én magam nem keresek átlagon felül, akkor az, hogy ő már most egymagának nem tudná anyagilag megadni a leglényegesebbeket (azaz: lakás és kaja), akkor kettőnk fizetése sem lenne elég.


Szomorú, de ez van. Érzelmekben a racionalitás nem túl gyakran nyer, de a fentieket tudván ez a románc valószínűleg nem lenne hosszú életű.

2014. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%

Kicsit elgondolkodhatnátok, mennyi fizetésből tud ma egy ember albérletben megélni. Nekem meg olyan nő nem kéne mint itt az utolsó válaszolók.

Gondolom ti tök egyedül éltek, már van saját lakás, mindezt egyedül értétek el. Na ja.

Aztán belefér ,hogy ennyi idősen túl van egy váláson is akár, az se küldi padlóra az embert anyagilag,ugye?

Az pedig véletlenül se forduljon meg a fejetekben,hogy ahelyett,hogy különmenne és ellenne magában,inkább marad az anyjával, öccsével, segítve őket, nemcsak magára költi a pénzt . Aztán ha majd úgy lesz költözik el, egy remélhetőleg nem anyagias libával.

2014. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

"Aki nem teheti meg anyagilag, hogy elköltözzön anyukájától 40 éves létére, annak összeköltözésre, házasságra, családalapításra sincs pénze"


Szerinted egy 40 éves hova házasodjon, meg alapítson családot? Ahhoz már kicsit késő. Itt összejövésről, párkapcsolatról van szó a kérdésben. Valószínűleg a másik fél se 20 éves már, hogy a családalapítás lenne az elsődleges célja.

2014. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!