Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 27 éves tetovált, fültágítós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves tetovált, fültágítós fiúval összejönnél?

Figyelt kérdés
Amúgy nagyon okos, értelmes, mindenhez hozzá tud szólni, gépész diplomája van, külföldön dolgozik (én is kint dolgozok), de nagyon gyerekes... ilyen idióta figurás pólókat hord, meg állandóan sapka van rajta

2014. júl. 14. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem :D nálam ez lányban is esélytelen :)

21F

2014. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
A fültágító nagyon elrontja az összképet. :/
2014. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Úúúúúúúristeeeeeeeeeeeeeeeeeeen. Figurás póló, milyen gyerekes ez már??? Tiszta égőőő, nagyon gáááz... :-///
2014. júl. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem. Nem tudnám vállalni őt a családom, munkatársaim előtt, és ez hosszútávon fontos! 27L
2014. júl. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy mit hord, meg hogy tetoválása van, az nálam nem számít gyerekesnek. A tetkó engem nem zavar, de a fültágítóktól hülyét kapok. A viselkedés meg megint egy másik kategória.
2014. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A tetoválás meg a fültágító még nem is lenne kizáró ok, de az, hogy gyerekes és úgy öltözik mint egy 15 éves kamasz elég kiábrándító.
2014. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy rosszul latom de engem nem zavarna ha kedvelem annyira akkor nem fogok azzal foglalkozni hogy mit mondanak majd a szuleim, a csaladom, munkatars, baratok vagy akarki.Nem tudom szamomra ez egy kicsit felszines gondolkodas
2014. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A tetoválás és a fültágító engem sem zavar, tetoválásom nekem is van. Az öltözködésével nem vagyok megbékélve. és azzal hogy néha olyan gyerekesen viselkedik.... Amúgy a szüleim már "ismerik" őt, mert egyszer amikor mentünk haza, az ő kocsijával mentünk és akkor szüleim behívták egy kávéra és beszélgettünk. Nem mondtak róla rosszat, bár anyukám úgy van hogy ő nem akar beleszólni az én életembe...
2014. júl. 14. 10:40
 9/14 anonim ***** válasza:
nem hiszem
2014. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Fene tudja, okos értelmes és képzett ezek jó pontok ha egyébként szeretem és úgy látom hosszú távon működőképes a kapcsolat és családot is lehet alapítani vele lehet vállalnám.

Ugyanakkor az én ízlésembe a fültágító nagyon nem fér bele, szerintem gusztustalan, a figurás pólóval még ki is békülnék ( az lehet vicces vagy elgondolkodtató is) a tetkó ha nincs végigvarrva mindkét karja ok.

2014. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!