Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van ertelme komoly dologra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme komoly dologra szamitani?

Figyelt kérdés
Szoval... megismerkedtunk, dumaltunk... aztan voltunk kinn randin kb egy honapja. Azota mind beszelgettunk... majdnem minden nap. De vagy masfel hete, kb akkor.. tettem utalast arra, hogy mit csinal a napokban, s mondta, hogy kene talalkozzunk :) ..aztan en ra vagy 3 napra meg is kerdeztem, hogy mikor megyunk ki. S mondta, hogy az utani nap foglalt volt, de hogy utanna vlmikor, s irta, hogy ugyis meg beszelunk. Es meg beszeltunk, de meg nem voltunk kinnt azota.. Nos nem tudom hova tegyem ezt a dolgot.. Mindig amikor beszelunk eleg jol megy a koverszacio. S eleg sokszor o irt nekem

#randizás #komolyabb dolog?
2014. szept. 30. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kinn és mi az hogy koverszacio??
2014. szept. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kinn=kint .. es a konverszacio.. hat a beszelgetes-re gondolok :))) :)
2014. szept. 30. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!