Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek manapság miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság miért nehezebb ismerkedni a fiataloknak, mint régebben?

Figyelt kérdés
A mai férfiak jobban hasra esnek a női bájaktól?
2014. szept. 30. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
nem nehezebb hanem könnyebb, csak az embereknek van több elvárása.
2014. szept. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gép előtt nehéz dolog...
2014. szept. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
mert a férfiakat átbasszák, ha nem is személyesen mindet, de hallani szóbeszédeket, és ezért nem annyira bátrak, plusz ha a nők annyira egyenjogúak akarnak lenni, akkor kezdeményezzenek már ők is, valahány kérdést látok, hogy "hogyan érjem el, hogy kezdeményezzen a srác" meg stb. ha annyira egyenlőség van, akkor kezdjetek, ne a srácra várjatok.
2014. szept. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A srácoknak abszolút nehéz... A lányok elvárásai a csillagokban vannak! Ha valaki nem tökéletes kinézetű, rá se néznek a nők...
2014. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is rendkívül megalázó módon utasítanak el a lányok, lesüt róluk, hogy "mit képzelek, hogy le merem őket szólítani?!"...
2014. szept. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Froncsi ***** válasza:

Szerintem nem nehezebb, mint régen, inkább könnyebb.

Most minden karnyújtásnyira van az internet segtségével, autóval akárhová el lehet jutni, szóval az ismerkedés helyszíne is tágabb lett.

Régen is volt olyan, hogy a fiú nem mert odamenni a lányhoz, most is van ilyen. Csak ez régen nem kapott ekkora hangsúlyt szerintem.

2014. szept. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Ha a nehezebb alatt az érted, hogy most már nem a csaj apja dönti el vagyon szerint kit választ férjnek akkor biztos.

Szerintem nem nehezebb, ide mondjuk a pasik köréből főleg a sikertelen egész világra dühös réteg jön, így nem meglepő, hogy olyan válaszok születtek amilyenek. Amúgy én csajként nem várok el többet egy pasitól mint magamtól, az más kérdés hogy sokaknak ez is teljesíthetetlen...

Mindkét nemben vannak hibák bőven a lányoknál azt látom, hogy sokuk nagyon felszínes és kizárólag a külsővel törődik a pasik jó részénél meg azt, hogy egyrészt amint lehetőséget látnak a szexre egyből ugranak több éves jól működő kapcsolatukat kockára téve, másrészt marha büszkék a semmire (mert rohadtul férfiasnak hiszik magukat csak épp egy határozott mozdulatuk sincs) és pánik szerűen reagál sok a status quo változásra (lást ha a nők olyan egyenjogúak miért nem kezdeményeznek c. történet, annak a kedves úriembernek üzenem hogy a feminizmus nem egyenlő a férfigyűlölettel és a nemi szerepek eltörlésével, mindig is voltak kezdeményező lányok és lesznek is).


Gondold meg, már azonnal elérhetsz szinte bárkit az ország bármely pontján felgyorsult a hírközlés utazás minden az hogy ez összehozza vagy elszeparálja az embereket rajtunk múlik. A médiára meg a reklámokra fogni mindent pedig szimpla felelősség hárítás 15-16 évesen is kellene lennie annyi eszének egy embernek hogy el tudja dönteni milyen világnézetet tesz a magáévá. Sok szülőnek pedig nem csak megszülni kéne a gyereket hanem nevelni is. Ezek viszont nem új problémák jelen voltak a múltban is, kül. mértékben.

2014. szept. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7es válaszában sok igazság van, viszont őszintén megmondom, hogy aki nőként annyit vár el egy férfitól mint magától és így sem talál társat(ha jól értelmezem, vagy ez pontosan mit jelent?), az maga elől is titkol valamit, vagy valóban olyan hibája van, amit nem ismer.


illetve azzal nem értek egyet hogy egy 16 évesnek tiszta világnézete van, még 20 felett is bőven fejlődik az ember, átlag 30 alatti "nő" nem igazán érett a kapcsolatokhoz, mégis túlvan egy tucaton. tehát az emberek többsége hibáiból tanul. ha tanul...


ha sok szerencsétlen srácról van szó akik ide írnak, az nem jelenti azt hogy nehezebb ismerkedni - kérdező. ez azt jelenti, hgy a férfiak egy részének nehezebb. régen azért nem volt ez nyilvánvaló, mert nem volt internet, az ilyen gyenge férfiakat a természetes szelekció hamarabb kiválogatta, illetve a férfiak magasabb halálozása miatt nem is volt ekkora verseny.

2014. szept. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as nem azt mondtam, hogy a egy 16 éves kiforrott világnézettel rendelkezik vagy hogy már nem alakul, csak azt, hogy el tudja dönteni mit akar.


Magammal kapcsolatban persze van hibám nekem is, nincs gond az önismerettel. Az elvárást csak azért írtam, hogy néhány válaszoló lássa erre is van példa.

2014. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!