Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek Budapesten hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Budapesten hol lehet ismerkedni? 21/L

Figyelt kérdés
A bulizásba belefáradtam cirka egy éve, azóta csak egy rövidebb (fél éves) kapcsolatom volt. Nincs önbizalomhiányom mert szerintem egyáltalán nem nézek ki rosszul, viszont általánosítanék kicsit, nem akarok ismét velem egykorúakkal ismerkedni ( az érdeklődési kör sem közös, én komolyabbra vágyok), így 25-6 éveseket nem nagyon láttam szórakozóhelyeken csak nagyon fiatalokat vagy épphogy számomra idősebbeket, az meg nem pálya, hogy a sok részeg húúú de lefeketetnélek szövegekkel nyomulgat. Marad az internet?
2014. szept. 29. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenhol lehet ismerkedni - persze, ezt most pasi szemszögből írtam le. Ha nekem megtetszik valahol egy lány, akkor simán odamegyek hozzá. Nem tudom, hogy a lányoknál ez hogy van.
2014. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Manapság már nem igazán lehet belőni hogy ki hány éves csak úgy :D én is 23 vagyok, de 16-17nek mondanak :P

Egyetemre jársz? ott vannak idősebbek is mint te :P 3f

2014. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ez nem igazán szokás lánykörökben (legalábbis nálam sajnos ez nem játszik, nem vagyok olyan bátor...:D)
2014. szept. 29. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:
*23
2014. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jövő szeptermbe megyek egyetemre így most offos sajnos:/ a munkahelyemen meg csak idősebbek vannak:(
2014. szept. 29. 17:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolod,hogy neked kell megtalálnod a fiút és nem fordítva?


Egyébként szerintem a szórakozóhelyeken vannak 25-26 évesek.

Illetve az egyetemen is lesznek idősebbek.Esetleg itt?Itt is bizonyosan találsz ismerkedni vágyó Urakat.22F

2014. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Evergrey ***** válasza:
Például nézegethetsz magadnak az érdeklődésednek megfelelő programokat, rendezvényeket, Budapesten ezekből nincs hiány, és akkor már tudod, hogy aki ott van, annak hasonló az érdeklődése valamilyen szinten. Persze az internet is egy lehetőség, tippre már itt is kaptál pár privátot a kérdés kiírása után. Vagy majd fogsz. :) 25/F
2014. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok, ha van kedved írj! Amúgy meg menj ki egy Fradi meccsre ott megtalálsz mindenféle korosztályt!
2014. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!