Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem ez a fiú?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ez a fiú? (story lent)

Figyelt kérdés
nyár közepén elkezdtünk beszélgetni(kb 15 percre lakunk egymástól),tök jól elvoltunk meg minden aztán egyszer úgy egy hónapja kb elhivott egy talira,aztán a tali előtt egy nappal lemondta h sajnos most nem ér rá de mondta h majd bepótoljuk.Aztán úgyan úgy beszélgettünk tovább és olyan szeptember elején elkérte a számom h beszélgessünk viberen,viszont utána nem esett többet szó a taliról,pedig tökre mentem volna.Multhét előtti héten írtam valamit a válaszára és nem írt vissza csak látta,aztán mondom h én többet nem írok rá mert már így is az elöt én írtam rá háromszor(gondoltam akkor ennyi )aztán múlthéten (egyhét múlva) rám ír h mizu azóta is beszélünk még de őszintén nem tudom h mit akar?Egyáltalán akar valamit?Egy korosztály vagyunk
2014. szept. 29. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megijedt :D
2014. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vajon mit? dugni egy jót
2014. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lehet,mert nem volt még kapcsolata :D
2014. szept. 29. 19:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Második:azt biztos nem ha még szűz
2014. szept. 29. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy ráér-e egy kávéra a múltkorit bepótolni :)
2014. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is kérdezz rá h akkor lessz e tali?ha ezt is lemondja akkor sztem csak barátként tekint rád.Vagy nem akar semmit elsietni először meg akar ismerni.Ezt mindenkép tisztázzátok le mert nem mindegy h egyik fél hogy gondol a másikra.
2014. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha nagyon kíváncsi vag és választ akarsz tőle akkor szerintem öltözz fel csinosan és mond neki h jössz egy talival.Ha és akkor neki el kell tudnia döntni h mit akar és ugy fog reagálni.
2014. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!