Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat tőlem? :D 19/L

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel kb. másfél hónapja randizgatok.Nagyon kedves,udvarias,de mégsem tudom a dolgaid hova rakni. :D

pl:a harmadik randin csókolt csak meg,ami nem lenne baj,csak arra is nekem kellett ,,rávezetni",meg a találkozásaink között van,hogy egy hét is eltelik,ami alatt nem keres,esetleg néha facebookon rám ír,hogy mizu.Vagy amikor találkozunk,sokszor úgy érzem nem is akar tőlem semmi komolyat.Ezért is meg mivel elég büszke embernek tartom magam,mindig megvártam hogy Ő keressen,Ő akarjon találkozni.Mivel már vagy 5 randin vagyunk túl időszerű lenne megkérdeznem hogy mit akarhat mégis,mert tényleg nem értem :D

szerintetek?valami tipp? :D

előre is köszönöm a válaszotokat :))


2013. nov. 30. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszer próbálj meg nyitni, hátha ez a baja... Ha meg nem ez volt, akkor csak egyszerűen kérdezz rá, mert ez így nem jó...
2013. nov. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy milyen ember, milyen a személyisége lehet te vagy neki az első lány akivel komoly előre lépést tehet, és lehet hogy picit fél ha esetleg vissza utasítanád.

Vannak ilyen félénk emberek vagy csak türelmes és megvárja mire érződni fog valami.

Bár igaz sokáig húzza az időt de ha megcsókolt téged mert én szerintem ezt a harmadik randinál egészséges igazán akkor szerintme lehet belőle valami. Lehet hogy azért nem ír inden ap ami érthető is mert nem akar a nyakadon lógni, elhiszem hogy ez problémás lehet neked de én ráfáztam egy ilyenre amikor egy csajra majdnem óránként írtam és a végén annyira nem volt már miről beszélnünk hogy csak untuk a banánt és hagytuk az egészet a fenébe.

Nem jó az ha mindig ír, elhiszem hogy hiányzik neked de türelem, szerintem picit zavarban van fél hogy hülyeséget csinál, biztos vagyok benne hogy fontos lehetsz neki szóval légy türelemmel. Én is ilyen vagyok bár az a nyomulósabb fajta de ugyanakkor félénk, csendesebb, ez van vannak ilyen eberek is, de hidd el ez egy egészséges kapcsolat lesz ha tényleg lesz valami, de néha te is ráírhatnál meg adhatsz neki egy pici lökést hogy lépjen, nem gyáva csávó szerintem csak nem akarja elszúrni a dolgokat.

2013. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

volt hogy poénkodva célozgattam rá,de nem nagyon vette a lapot :D

kezdem magam furán érezni,mintha legalábbis én erőltetném.

2013. nov. 30. 21:06
 4/6 A kérdező kommentje:

szoktam ráírni,bíztatni :D

az a legérdekesebb,hogy kifejezetten van önbizalma,és még így is

ki érti a férfiakat? :D

2013. nov. 30. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h van csaja, és még örlődik, hogy kivel mi legyen?
2013. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
valószínű hogy buzy és te csak alibire kellesz
2013. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!