Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mi akarhat tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi akarhat tőlem? Nem értem.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nekem régen tetszett, sőt szerelmes is voltam belé. Ő ezt tudta, de nem akart tőlem semmit, egy másik lánynak udvarolt.

Nemrég, egy szülinapi bulin találkoztunk és megtudtam, hogy nem jött össze neki a dolog azzal a lánnyal. Egész végig bókolt nekem, mindig a közelemben volt, úgy viselkedett velem, mint régen a másik lánnyal. Én úgy éreztem, hogy részemről elmúlt a szerelem, de most mégis nagyon jól esett a közeledése.

Régen nem akart tőlem semmit, akkor most miért? Ha nincs ló jó a szamár is? Tudom, hogy látatlanba nehéz mit mondani, de összezavarodtam, ha van valami ötletetek, légyszíves osszátok meg velem, nem tudom, hogy hogyan kezeljem ezt a helyzetet.



2014. jan. 5. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan,(a ló és a szamár).Ha nem tetszik küld el.
2014. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idő telt el azóta?


Én nem ítélném el elsőre a srácot. Történnek az emberekkel dolgok, amik hatására megváltozik a véleményünk, ráébredünk dolgokra, amiket korábban nem vettünk észre, nem fektettünk rá elég hangúlyt, stb. Az a kérdés, hogy *most* komolyan gondolja-e veled... Ezt derítsd ki!

2014. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez a szülinap tegnap történt. Azóta nem beszéltünk.

Ez előtt kb egy éve láttam a srácot, azóta most találkoztunk először.

Hogy derítsem ki?

Én nagyon szerettem ezt a fiút, végre sikerült túl lennem rajta(vagyis azt hittem), attól félek, ha most esélyt adok neki, kiderül, hogy nem is gondolja komolyan és én sérülni fogok nagyon. Nem szeretném beleélni magam.

2014. jan. 5. 14:35
 4/4 tevetke ***** válasza:
Egy év nagyon hosszú idő (ez esetben), szóval nem biztos, hogy "ha nincs ló, jó a szamár is" esete áll fent.
2014. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!