Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan mondanátok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan mondanátok el egy lánynak hogy szeretitek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy van egy nálatok idősebb lány akit már jól ismertek, hogyan mondanátok el hogy szerelmesek vagytok belé? :)
2014. szept. 27. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Elméletben: el hívom randira párszor, össze jövünk, csak közben szeretem meg.

Gyakorlatban nem túl gyakran szerettem meg bárkit is, egy kezemen meg tudom számolni...

2014. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne konkrét szavakat használj az cinkes szerintem. Próbáld meg vele éreztetni az minden téren hatásosabb sok sikert.
2014. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3dik az az igazság hogy nem vagyok egy 'szájhős', tudnál irni példát?
2014. szept. 27. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit kifejtenéd bővebben a dolgot? Hány évesek vagytok, milyen a kapcsolatotok, satöbbi..? :)
2014. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok a lány 20 éves jó barátok vagyunk de én beleszerettem és többet szeretnék mint barátság de félek hogy ha elmondom hogy mit érzek iránta megromlik a barátságunk és ezt nem szeretném. Hogyan mondanád el neki hogy többet szeretnél mint barátság? Amúgy megértjük egymást meg ha úgy van elhülyéskedünk.
2014. szept. 27. 20:35
 6/8 kapitanyur válasza:
szép vagy dugunk? teccel.
2014. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha gyakran vagytok kettesben, próbálj meg először pacsizni vele, meg hasonlók, esetleg néha egy-egy ölelés is belefér. Ha nem, akkor próbálj meg először valami közös programot kitalálni. Ha mindezen túl vagy, hívd el beszélgetni, és mondd el neki, hogy te már kicsit többet érzel a barátságnál, és ha tényleg olyan jóban vagytok, mint mondod, akkor a visszautasítás sem jelenti a barátság végét :)
2014. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ! :)
2014. szept. 28. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!