Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ciki ha egy pasi néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ciki ha egy pasi néha beül a szoba sarkába és sírdogál?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem ciki...én is szoktam.

17f

2014. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
miért kéne ehhez beülni a szoba sarkába?
2014. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mások látják?
2014. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ágyban, a takaró alatt kényelmesebb.
2014. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
miert sirdogal? szerintem erdemes kezeltetni a depressziojat.
2014. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé furcsa de csak a szoba sarok miatt:)
2014. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Hercegnő_: ) ***** válasza:
100%
Nem szégyen ha egy fiú sir.Inkább cuki hogy nem fojtja el a bánatát.De miért egy sarokban?
2014. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Kifejezetten szexi a 4 eves gyerekkent viselkedo pasi. (na persze nem 5 ev felett mar nem annyira)
2014. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

mellettem már sírt a barátom. vigasztaltam, nem cikiztem. az apukája halt meg.

ha azért sír, mert csak, akkor nem tartom cikinek, de férfiasnak sem. nyilván támogatom, satöbbi. ha egy barát barátról van szó. ha a szerelmem, partnerem az életben és mindenhogy máshogy, akkor ossza meg velem, mi a gondja, engedje ki az érzelmeit, de hacsak tényleg nem szükséges, ne sírjon. emberből van, nyilván, így a fent vázolt helyzetben nem fogok kevésbé vonzódni hozzá, viszont ha napi szinten teszi ezt, csak mert az élet olyan gonosz (amiért még én sem szoktam sírni, pedig elég gyakran megríkatok semmi kis dolgokat), akkor az már... az már válóok nálam. sajnálom. még szerencse, hogy ez csak az én véleményem, nem a nagyközönségé. :)

2014. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, az.

Ha gondja van oldja már meg könyörgöm. Ha meg ezt teszi, akkor meg nem pasi, csak fiúcska, s ne is akarjon pasinak tűnni.


28L

2014. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!