Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha valakinek...

Szerintetek ciki ha valakinek kicsi a szobája?

Figyelt kérdés

Nekem 8 nm-es a szobám, de minden ismerősömnek jóval nagyobb a szobája :/

14/F

Köszi a válaszokat!



2013. szept. 10. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj de ha ez a legnagyobb problémád, akkor inkább ne nyavalyogj! Nekem 16 éves koromig saját szobám se volt, nem beszélve arról, hogy hány embernek még kajára sincs pénze... Jó, hogy ez a legnagyobb problémád. Ja és hogy válaszoljak is: NEM ciki.
2013. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

A lányomé 6 m2. Lakótelepi félszoba. Semmi ciki nincs rajta.

Ha valakinek nem tetszik, eltudok fogadni nagy családi házat ajándékba.

2013. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 klopusz ***** válasza:
70%

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Örülj, hogy legalább van külön szobád, ahova, mint csigaházba visszavonulhatsz.

Mi meg tudtuk oldani, hogy mindegyik gyereknek legyen saját kuckója, ami csak az övé. Igaz, a nagyok már "kinőtték" azt a pár négyzetméterüket, de ha megfeszülök sem tudom kijjeb tolni a falakat :-)

2013. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
8 nm-es szoba,az nem is annyira kicsi.De ha praktikusan rendezed be, nagyobbnak fog tűnni.
2013. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha én azt mondom Ciki, az számit bármit is?
2013. szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem, ha meggyőzzük róla, hogy ciki, akkor kicseréli egy nagyobbra. :D
2013. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Hát hallod, te nagyon gáz vagy akkor pfúú én ilyennek nem is barátkoznék akinek kicsi a szobája pfff Akkor gonolom ájphóóón ötöd sincsen mi? Gááááz vagy...
2013. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hűha, én is egy 8 négyzetméteres szobában nőttem fel, mégse éreztem cikinek. Én inkább örültem neki, hogy van egy saját szobám, ahová elbújhatok. Sok barátomnak még ez sem adatott meg.
2013. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülj,hogy van saját szobád. A gyerekemnek van 12m2 ,és eljöttek az iskolás haverok /11éves / és beszólt neki az 1 -ik,hogy csak ekkora. Majd kiderült ,hogy az övéké kb:20m2 ,de a tesójával lakják ketten,és különböző neműek. Hát ennyit a szoba nagyságáról,és az emberekről. :-(
2013. szept. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!