Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon ciki hogyha én hozom...

Nagyon ciki hogyha én hozom szóba először? Mennyit várjak még vele?

Figyelt kérdés
A barátom 18éves én 16vagyok és még mindketten szüzek vagyunk. Már 4hónapja együtt vagyunk és én szeretném hogyha lenne már valami, viszont ő elég félénk és nemigazán lehet vele beszélni ilyenről és abban sem vagyok biztos hogy akarja. Eddig arra jutottunk hogy fogdosta és csókolgatta a mellem.
2013. jún. 12. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Ő lenne az első 18éves aki nem akarná:D

Szerintem csak fél, hogy csalódást okozna, mert tapasztalatlan. Vagy egyéb ok miatt.

2013. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Örülj neki, hogy nem csak szexet akar Tőled! Becsüld meg az ilyen fiút és ne sürgesd. 4 hónap egyáltalán nem hosszú idő.
2013. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom és meg is becsülöm,csak tudom hogy ha rajta múlna kb soha nem jutnánk el odáig.még a csókkal is így voltunk,ha én nem kezdeményeztem volna még mostsem csokólóztunk volna..igaz hogy eddig csak egy barátnője volt rajtam kívül.
2013. jún. 12. 17:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Esetleg nem is kíván.

Egy barátnő után és 4 hónap után azért már kicsit több lenne várható.


Hozd szóba,ne félj.

2013. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is hozd nyugodtan szóba, de csak óvatosan.
2013. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nagyon remélem hogy nem arról van szó hogy nemkíván.igaz amikor ottaludtam nála akkor hát nem úgy nézett ki..talán csak arról van szó hogy fél hogy rosszul csinálna valamit.vagy lelkileg még nincsen kész rá.sajnos nagyon nehéz vele erről beszélni mert mindig zavarbajön az ilyenektől.nagyon félek hogy mindent elrontok ha szóbahozom,hiszen mégiscsak én vagyok a lány.
2013. jún. 28. 10:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem fogsz ezzel mindent elrontani, nyugi. :) Ne támadd le, csak úgy finoman utalgass rá, vagy hozd szóba, hogy ő mit gondol. Csak ne érezze azt, hogy csalódtál benne, vagy ilyesmi, és hogy neki most bizonyítania kell... De lehet, hogy csak szimplán ő annyira figyelmes, hogy azt gondolja, hogy te nem szeretnéd még, mert még csak 16 vagy...

Szerintem valahogy próbálj vele beszélgetni erről, de csak lazán, mert azt mondod nem nagyon lehet vele ilyenről.

De azt is lehet, hogy egy felfűtött pillanatban, amikor olyan az alkalom (egyedül vagytok, csókolóztok, esetleg egy ágyon vagytok...) elkezded levenni a pólóját, elkezded lejjebb csókolgatni, tehát félreérthetetlenül utalsz rá, é akkor majd kiderül, hogy ő szeretné-e vagy sem.

2013. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Samanta :) válasza:
ugyanebbe a hibába estem anno.......volt egy pasi akit imádtam, vele nem 4 hónapig, hanem 9 hónapig jártam....lefeküdtünk, aztán ott is hagyott....... -_- 9 hónapig hülyített egy rohadt szexért.........még mindig nem értem.....vannak olyan csajok (nem prostik) akik lefekszenek egyből veled, ha elmész mondjuk egy buliba, köszöntök egymásnak és már is mentek szobára. és mér én kellettem neki? mit látott bennem? 9 hónapig paliravett......
2013. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Figyelj ne félj fel hozni

vagy csak egyszerűen ha ott alszol nála vagy ott van nála s ágyban feküdtök egymás mellet óvatosan csúztasd a kezedet a gatyájába,s fogd meg farkát és verd ki neki,erre arra célzol szerintem,hogy te készen álsz már közösülésre.:D

Se ne agodj biztos akarja csak fél mert még szűz meg te is meg te még 16éves vagy s lehet hogy fél hogy csalodsz benne,hogy rosszul csinálja de sok sikert.:)

Aztán kotont ne feledjétek.:)

2013. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!