Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent a 18 éves lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a 18 éves lányoknál a "nem"?

Figyelt kérdés
Ismerkedesnel minden ok, aztán később jön nem, egyéb indoklás nélkül. Kíváncsi vagyok mi lehet mögötte. Olyan könnyen lekoptatjak az embert, arra nem gondolnak hogy lehet évekig szereti őket a pasi, és évekig kihat ez a szomorúsag az egész életére!
2014. szept. 27. 16:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

#6


Nem akarok vitázni, egyszerűen különbözik az értékrendünk. Ennyi. Szerintem joga van megtudni egy próbálkozó srácnak az igazat, úgy ahogy a matek dolgozatot is megkapod kijavítva, nem csak mélán nézel az eredményre. Nem értem miért jár a lányoknak ez a kiváltság, hogy sunyi módon eloldalogjanak, anélkül, hogy a szemébe mondták volna az adott srácnak az igazat.

2014. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

#11 Ez nem kiváltság, hanem eredendő jog - nem csak nőknek, de a férfiaknak is, és azoknak, akik egyik kategóriába sem illenek bele.


Kérdező, a nőknek sem könnyebb. Ugyan már. Miért lenne? Erre szeretnék egy hosszú levezetést kapni!

2014. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#12


Szerinted kinek van könnyebb dolga, aki válogat a sok közül, vagy aki egy a sok közül?

A nőknek is meg vannak a maguk problémái, de sokkal könnyebb nekik.

2014. szept. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

#13 Miért van olyan érzésem, hogy te csak a szép nőkről beszélsz...?

Költői kérdés, evidens, hogy nem számolsz az átlag alatti nőkkel. Az a bizonyos átlag-mérce pedig egyre magasabbra kúszik.

2014. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Egy átlag nő is válogathat. Viszont egy átlag fiú = selejt a,nők szemében.


Én nem vagyok szar, de az önbizalmamnak annyi lett az elmúlt két évben. Részben ő miatta akiért a kérdést írtam ki.

2014. szept. 27. 18:11
 16/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, egy, ha már itt vagy, válaszolj a privátra! Kettő, ne beszélj sületlenségeket, légy oly' szíves. Köszönöm szépen.
2014. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Pedig a kérdezőnek igaza van.
2014. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#17 Indokold meg, miért. De részletesen ám.
2014. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Sokszor gondoltam úgy kapja be a fasz..át most elfelejtem! De mindig abbamaradt bennem a méreg. Csak az édes pofijara tudok gondolni! Almodozok róla.
2014. szept. 27. 21:12
 20/22 anonim ***** válasza:
A nem kivételével bármit jelenthet. Amúgy ne törödj vele, keress egy másikat, valósziüleg csak a külsejébe vagy szerelemes, nem a személyiségébe.
2014. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!