Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent a 18 éves lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a 18 éves lányoknál a "nem"?

Figyelt kérdés
Ismerkedesnel minden ok, aztán később jön nem, egyéb indoklás nélkül. Kíváncsi vagyok mi lehet mögötte. Olyan könnyen lekoptatjak az embert, arra nem gondolnak hogy lehet évekig szereti őket a pasi, és évekig kihat ez a szomorúsag az egész életére!
2014. szept. 27. 16:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

Megszólalt bennem a kisördög, az a kis mocsok. Úgy és olyan szívesen az orrod alá dörgölnék pár dolgot, de... de egyenlőre hagyom. Úgyis rá fog valaki kérdezni.


Kérdező, a nem az nem. Nincs szükség indoklásra. Elég, ha az okot ők tudják, neked istenigazából nincs sok közöd hozzá. Nemet mondanak, tartsd tiszteletben ezt és hagyd őket békén.

2014. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

"Olyan könnyen lekoptatjak az embert, arra nem gondolnak hogy lehet évekig szereti őket a pasi, és évekig kihat ez a szomorúsag az egész életére!"


Ilyet ne írj, mert mindjárt idecsődül a sok bige felháborodva, hogy "minek képzelsz minket, szeretetszolgálatnak?"


Amúgy bármit jelenthet, lehet, hogy közben jött egy adonisz, akinek nagyobb a farka.

2014. szept. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ne kímélj! Akár privátban első..
2014. szept. 27. 16:31
 4/22 anonim ***** válasza:

#2


Azért azzal még igazán megtisztelhetnének minket, hogy legalább megindolokják a dolgot, ennyi gerinc még lehetne egyes nőkben, de sajna nincs.

2014. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

2 és kizart. Egyedül van a lány.


Ja és hatalmas a farkam.

2014. szept. 27. 16:32
 6/22 anonim ***** válasza:

Ez nem gerinctelenség kérdése. Ennyi erővel mondhatnám, lehetne annyi gerinced, hogy tiszteletben tartod a válaszukat. Nem kell indok, nem szükséges - hiszen ki vagy te nekik?

Mielőtt felháborodsz, teljes mértékben értem az álláspontod. Ettől függetlenül nem, nincs igazad. Úgy állítod be ezt, mintha kutyakötelességük lenne eleget tenniük neked és megkímélni téged a kellemetlenségektől. Hát, nem éppen. Igazából ők is azt tesznek, amit csak szeretnének. Jó lenne tudni, valóban! De ha nem akarja megosztani veled, mit miért, hát nem, ennyi, kész. Ez van. Lépj tovább és keress egy olyat, aki szőröstől-bőröstől imád.

2014. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én 18/l vagyok és a nem pont azt jelenti nálam mint 10 évvel ezelőtt és mint valószínűleg 10 év múlva. Egy egyszerű visszautasítást valami/valaki felé. Hogy a sok önbecsülés hiányos akinek nem jut pina miért a farokméretre fogja az számomra örök rejtély marad. Vissza térve a kérdéshez... megeshet hogy nem tud pontos okot ő sem vagy olyasmit nem akar mondani amivel esetleg megbánthat ezért a sima nem-et használja. Valamint a "Olyan könnyen lekoptatják az embert, arra nem gondolnak hogy lehet évekig szereti őket a pasi" mert ez fordítva soha nem történt még meg mióta világ a világ. Ettől függetlenül persze megmondhatná. Embere válogatja az okot hogy miért dob el valakit és az is emberfüggő hogy ezt elmagyarázza-e vagy sem. Ha kerek perec elküldött akkor keress mást és ne rágódj ezen. Választ valószínűleg úgyse kapsz.
2014. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Szerelmes vagyok hosszú ideje.


Békén is hagynám őt hiszen nagyon nem akarja. De meg kell nyugodnom, de ahhoz az kell hogy bevalja hogy ő a szemét vagy felszínes ilyesmi. Elég lenne egy telefonhívás vagy egy pár perces találkozó. Tekintve hogy évek óta húzódó dologról van szó ennyit igazán megtehetne. Sose bantanek senkit! Főleg olyat nem akiről tudom hogy imád engem és csak jót akar. Valahogy a lányok nem ilyenek, olyan gonoszak baszameg :D

2014. szept. 27. 16:49
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog az általánosítás, kérdező.
2014. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9


Akkor úgy fogalmazok hogy akikkel dolgom volt vagy tudok. De sokan vannak!


Az lehet a gond hogy egy nőnek könnyebb dolga van. Még lehet nem úgy keres pasit. Én olyat kerestem aki teljesen megfelel, különleges mint amit magamról is gondolok. És találtam! Őt és imádom! De sose lesz az enyém!

2014. szept. 27. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!