Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem 16 éves lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem 16 éves lányoknál 14 éves srác ként?

Figyelt kérdés
Csak azért mert ővelük jobban szeretek beszélgetni meg lógni. Meg szimpatikusabbak általában.

2014. jún. 27. 22:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha kell tudok küldeni képet.
2014. jún. 27. 22:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, miről akarsz képet küldeni, de a 16 éves lányok biztosan szeretik azt, ha egy fiú helyesen ír.
2014. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát magamról küldenék képet hogy véleményezzetek.
2014. jún. 27. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat, szemelyes tapasztalatom, hogy mind1 hany eves vagy, ha eretten gondolkodsz (kb mint egy felnott), es helyes is vagy akk siman!
2014. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is (4). Bár lehetnek olyanok akik függetlenül attól hogy érett vagy inkább idősebb fiút szeretnének. Valahogy én is jobban érezném magam egy egy idős vagy egy picit idősebb sráccal (pedig nem vagyok konzervatív).
2014. jún. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi de nem igazán, a legtöbb 16 éves lány külsőre már kész nő, főleg ha sminket is rak föl. Egy buliban vagy színházban, mikor kiöltöznek, akkor meg pláne. Ott vannak a velük az egykorú fiú osztálytársaik olyan, mintha elmentek volna a kisöccsükkel :D
2014. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem nincs, ne haragudj. Az előttem válaszolónak kénytelen vagyok igazat adni. A 16 éves lányok inkább a náluk másfél, két évvel idősebb fiúkat szeretik, mert ők már férfiak, mert ővelük már megtudnak jelenni egy buliba anélkül, hogy a többiek közölnék, hogy milyen kis taknyost találtál magadnak.... a lányok előbb érnek ( kb 2 évvel ezért ilyen) .. de nem tartom kizártnak ha jó fej vagy és poénos akkor ... ( így látatlanba azért nehéz írni ezért csak általánosságba tudom )
2014. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!