Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lépjek a lány irányába, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek a lány irányába, vagy ne rontsam el ezt az egészet?

Figyelt kérdés
Az osztálytársam, és egyébként egyik legjobb lány barátom iránt eddig tényleg nem érdeklődtem komolyan, csak barátként. Mindig nagyon jókat beszélgetünk és egyébként például ízlésben is van bennünk sok közös. Eddig nem is történt semmi, aztán a szülinapi buliján amikor már a legtöbben (köztük a barátja is) már kidőltek/aludtak és már csak kevesen voltunk kint akkor kicsit közel kerültünk egymáshoz, nem smároltunk meg semmi komoly csak ölelések meg tapizások voltak. Szóval ő is benne volt a dologban és azóta (attól függetlenül,hogy van barátja) kezdem látni, hogy lehet, hogy tetszek (és egészen eddig, -gimnázium óta ismerem tehát most 3. éve - tetszhettem is?) neki. Szóval én soha nem gondoltam "úgy" rá és nem is tetszett (külsőre) nekem soha de most még ha elég nyálasan is hangzik beleszerettem a belsőjébe és most már kezd tetszeni. Lépjek valamit, vagy mit csináljak ezzel az egész helyzettel? 17f
2014. szept. 20. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolj abba bele, hogy kell-e neked olyan csaj, aki a barátja háta mögött másokkal tapiztatja magát. Aztán majd amikor te dőlsz ki a buli hevében, akkor is fog találni valakit, aki talán jobban is hozzá mer majd nyúlni...
2014. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha van barátja és jó viszonyban is vannak, szerintem jobb ha hagyod, mielőtt baj lesz belőle. Meg ahogy az előző is írta, gondolj bele hogy téged is tapizik, aztán meg a barátját.

Ha már szakítófélben vannak vagy rossz a kapcsolatuk, akkor érthető, és gondold végig hogy érdemes-e a barátságotokat kockáztatni. Ha netán szakítotok, mi lesz utána?

2014. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, teljesen igazatok van, erre így hirtelen nem gondoltam. Meglátom mi lesz de nem szeretném elrontani a barátságunkat..
2014. szept. 20. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!