Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Ti járnátok egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti járnátok egy lánnyal, akinek szép az arca, az alakja is, csak nagyon kicsik a mellei?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 16:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%

Kizart! A kis melluek nem is emberek!

Mekkora egy kocsog vagy te!

2010. jan. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Most is ilyen csajjal szeretnék összejönni, épp dolgozom az ügyön:) A válaszom nem a mell számít, hanem az ember, aki mögötte van.
2010. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem, igazából én lennék az a személy, mert sokan mondják rám, hogy szép vagyok, de tudom hogy a melleim nagyon kicsik.
2010. jan. 19. 16:18
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

igen,csak ők nem velem :S

F/17

2010. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Előző!Most miért kellett bunkónak lenni? Ha nem kelti fel az érdeklődésed a kérdés ne válaszolj. Ha meg azért vagy itt hogy beszólj mindenkinek rossz helyen jársz ez nem az az oldal.


Én szeretem a kismellű nőket. De ízlések és pofonok. Hidd el, az aki nem szereti a kismellűeket, nem is fog próbálkozni mert hát ha van szeme látja hogy mi mekkora. Akinek meg tetszik az úgy is próbálkozik:)

2010. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

nekem mind1, én járnék.

A mell annyira nem fontos. Ha már külsőségek akkor az arc a legfontosabb. Azt látom a legtöbbször :)

De persze hogy szeretem a nagy melleket, a formás feneket, a szép lábakat, vádlikat(a lábakat különösen szeretem), a pici kacsókat, egyenes hasat.. Szóval érted :)

2010. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Előző:16:16
2010. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem számít, hogy kinek mekkora a melle, ez egy gyerekes dolog. Ez olyan mint a srácok állandóan a méretükkel jönnek, hogy elég-e. Szerintem egy csajt sem érdekel, hogy most 14 vagy 17 cm. Én például abszolút nem szeretem a nagy melleket. Őszintén. Én járnék kisebb mellű lánnyal. Ne légy emiatt gátlásos! Én a magasságommal vagyok ilyen gátlásokkal telt, 171 cm vagyok és abszolút ez tart vissza a lányoktól.


Sok sikert!


21/F

2010. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Azert szoltam be, mert en is kismellu vagyok, es azt hittem, megint egy himsoviniszta majom irt, sajnalattam latom, hogy egy lany, aki azt hiszi a melle fontosabb, mint a szemelyisege. Akkor most bocs a stilusert, a kerdezonek meg: annyira de nem a mellmeret szamit, ha valakinek igen az vessen magara!
2010. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális a pasi, nem azt fogja nézni, hanem azt h te magad milyen vagy! Ha meg emiatt nem jön veled össze akkor megkímélted magad 1 bunkótól mert sajnos vannak ilyenek akiknek csak ez számít.. Egyébként nekem is olyan barátnőm van, akinek kicsi, de soha nem gondoltam rá h nagyobb mellekkel jobb lenne, nekem ez tökéletesen megfelel és imádjuk egymást már lassan másfél éve=)

F/17

2010. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!